poniedziałek, 2 października, 2023
spot_img

Betgames STS

Superoferta w STS – co to jest? Jakie są zasady?

Bukmacherzy internetowi robią wszystko, by mieć jak najwięcej Klientów. M.in. są oferowane rozmaite promocje. Dzisiaj zajmiemy się Superofertą, która jest dostępna w STS. Co warto wiedzieć na temat tej promocji? Kiedy z niej skorzystać? W jakich sytuacjach nie warto zawracać zaś sobie głowy tego typu promocjami? Oto najważniejsze informacje.

superoferta sts
Superoferta w STS – co to jest? Jakie są zasady?

Superoferta w STS – co to za promocja?

Nie da się ukryć, że Superoferta w STS jest bardzo popularna. Dlaczego? Ta promocja pozwala grać nieco wyższe kursy (w porównaniu do standardowej oferty). Zaraz to wszystko wyjaśnimy na konkretnych przykładach. Jak jest tworzona Superoferta? W danym dniu są wybierane najważniejsze spotkania. Takie, które ogólnie cieszą się sporym zainteresowaniem wśród graczy. Tego typu wydarzenia mają wyższe kursy. Załóżmy, że chcesz zagrać na Polaków ze Słowakami na Euro 2020. W standardowej ofercie kurs na triumf Biało-czerwonych wynosi 1.85.

Uważasz, że to trochę za mało? W takiej sytuacji możesz wybrać kurs z Superoferty. Będzie on wynosił np. mniej więcej 1.90. Nie jest to może bardzo dużo, ale zawsze coś. Wszak dzięki temu Twoja ewentualna wygrana wzrośnie. Warto zauważyć, że Superoferta obejmuje swoim działaniem kilka zdarzeń. Często są one do przeanalizowania na kilka dni przed rozpoczęciem. Np. dzisiaj (9 czerwca 2021 roku) możesz już zobaczyć, jakie wydarzenia są w Superofercie na 11 czerwca 2021 roku. Nie da się zaś ukryć, że to bardzo ułatwia analizowanie. Masz bowiem sporo czasu, by zastanowić się, czy warto skorzystać z tej promocji czy niekoniecznie.

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Ogólnie Superoferta w STS jest bardzo często wybierana. Nas to jednak ogólnie nie dziwi, ponieważ bez większego trudu można zapewnić sobie nieco wyższe kursy i dlatego STS jest w rankingu najlepszych bukmacherów tak wysoko. A ma to zaś szczególne znaczenie przy relatywnie wysokich stawkach. Wtedy nawet 0,05 robi dużą różnicę…

Jakie są jej najważniejsze warunki w Superofercie STS?

Warto zauważyć, że Superoferta w STS to promocja naprawdę korzystna. Nie ma tutaj takich aspektów, które mogłyby budzić niepokój graczy. A czasami jest tak, że firmy bukmacherskie oferują promocje, które mają bardzo dużo obostrzeń. Niestety, nie zawsze wszystkie bonusy itd. są zatem korzystne. Tutaj jednak nie ma się szczególnie do czego przyczepić. Są jednak oczywiście warunki, które należy spełnić. Chcesz skorzystać z wyższych kursów? Np. na spotkanie Polski na Euro 2020 ze Słowakami? A może na mecz Igi Światek w ramach French Open? W takim razie możesz to zrobić, aczkolwiek pod jednym warunkiem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Musisz dodatkowo zagrać na kuponie dwa inne zdarzenia z oferty STS. W związku z tym Twój kupon akumulowany powinien mieć co najmniej trzy zdarzenia. Jedno z Superoferty i dwa z normalnej oferty. O czym jeszcze warto pamiętać? Na szczęście nie trzeba przejmować się m.in. minimalnymi kursami. Wszak na kuponie mogą znaleźć się rozmaite wydarzenia. Nawet te mające kurs 1.01. To spore ułatwienie. Właśnie choćby dlatego Superoferta z STS jest aktualnie aż tak bardzo popularna.

Kiedy warto skorzystać z tej promocji?

W jakich sytuacjach najbardziej opłaca się stosować kursy z Superoferty? Lubisz grać kupony AKO? Często typujesz trzy lub nawet więcej zdarzeń? W takiej sytuacji warto wybrać coś właśnie z Superoferty. Wszak dzięki temu kurs będzie trochę wyższy w porównaniu do oferty standardowej. Różnice nie są kosmiczne, ale mimo wszystko warto się zdecydować na to rozwiązanie. Zawsze Twoja ewentualna wygrana będzie nieco wyższa. A STS to bardzo popularny bukmacher. Często tam typujesz? W takim razie warto wiedzieć, jakie promocje są oferowane właśnie przez tego buka online. Okazuje się, że możesz zdecydować się m.in. na Superofertę.

polski bukmacher sts bez depozytu 2021
Bukmacher STS kod promocyjny „BETONLINE” na bonus 29 PLN bez depozytu

Dlaczego jeszcze warto grać w STS? Z tego względu, że jest to legalna firma hazardowa. W tym momencie to zdecydowanie najbardziej popularny buk, jaki działa na terenie naszego kraju, a inni bukmacherzy w Polsce powinni się od STS uczyć. Warto dodać, że Superoferta jest zaś dostępna nie tylko dla Klientów punktów stacjonarnych. Osoby, które obstawiają przez Internet także mogą swobodnie zdecydować się na skorzystanie z tego wariantu.

Dla kogo nie jest ona do końca dobrym wyborem?

Czasami jednak nie warto zaprzątać sobie głowy takimi promocjami. Kiedy? Masz określony plan na grę? Typujesz tylko single? Nie grasz więcej zdarzeń na jednym kuponie? W takim razie się tego trzymaj. Nie da się zaś ukryć, że tak właśnie grają zawodowcy. Są to osoby, które przeważnie obstawiają zaledwie jedno spotkanie na kuponie. Dzięki temu mają zaś największe szanse na to, że wygrają określone sumy pieniędzy. Co jeszcze się tutaj liczy? Na pewno taka sprawa, że do grania singli najłatwiej się przygotować. A zasada jest taka, że warto byłoby przeanalizować – dokładnie – wszystkie mecze z danego kuponu. W takiej sytuacji nie ma sensu sprawdzać, co tam akurat jest przygotowane w ramach Superoferty.

Przypominamy, że skorzystanie z wyższych kursów powoduje, że musisz dodatkowo postawić jeszcze dwa inne wydarzenia. Dla niektórych jest to zaś opcja nie do przyjęcia. Jeśli zatem grasz single i uważasz, to za najlepszy model na ogrywanie bukmacherów, to nie zmieniaj koncepcji.

5 / 5. Ocen: 4

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce