poniedziałek, 2 października, 2023
spot_img

Betgames STS

Rola krupiera w usłudze Betgames u bukmachera STS

Usługa Betgames gości w ofercie bukmachera Star-Typ Sport od kilku miesięcy, stale przyciągając do siebie coraz więcej typujących. Ci cenią ją między innymi za tempo rozdań (kupony są w niej rozwiązywane w zaledwie kilka minut), namiastkę kasyna (z tym, że nie mogą tu grać, a zaledwie obserwować i obstawiać) oraz klimat, tworzony przez stylistykę studia nagrań, ale i postać prawdziwego krupiera (a częściej – krupierki), zarządzającego każdym z rozdań. To właśnie na tym ostatnim czynniku skupimy się w tym artykule, starając się opisać, kim tak właściwie jest krupier, jaka jest jego rola i czego można od niego oczekiwać.

rola krupiera w betgames sts
Rola krupiera w usłudze Betgames u bukmachera STS

Betgames – usługa i firma jednocześnie

Betgames to nazwa usługi w obrębie oferty Polskiego bukmachera Star-Typ Sport, w chwili obecnej umożliwiającej obstawianie trzech gier karcianych – pokera, wojny i bakarata. STS zajmuje się obsługą warstwy bukmacherskiej całości, a zatem dostarczaniem typującym możliwości korzystania z opcji bukmacherskich, ale też ustalaniem kursów i wszystkim tym, co towarzyszy obsłudze klienta – zarządzaniem jego saldem, przyozdabianiem oferty na Betgames bonusami i wieloma innymi rzeczami z tym związanymi.

Betgames to jednak również nazwa litewskiej firmy zajmującej się dostarczaniem transmisji gier losowych (nie tylko karcianych). To właśnie na bazie współpracy z nią STS jest w stanie oferować swoim odbiorcom gry karciane w ich obecnej formie. Firma ta przygotowuje transmisje na żywo, w profesjonalnych studiach nagrań i z udziałem zatrudnionego przez siebie krupiera (a częściej krupierki), zaopatrując STS w system informatyczny pozwalający na łatwiejszą integrację tychże transmisji z ofertą typowo bukmacherską. Robi to zupełnie niezależnie od niego, przez co STS nie ma żadnego wpływu na przebieg każdego z rozdań.

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Streszczając to wszystko w jednym zdaniu: Betgames przygotowuje transmisję i system pod jej integrację, a STS zamieszcza tę transmisję i korzysta z tego systemu, by zaoferować możliwość jej obstawiania w modelu na żywo.

Kim jest krupier w usłudze Betgames?

Krupier to osoba, która w prawdziwym kasynie ogłasza rozpoczęcie i zakończanie przyjmowania zakładów, zarządza żetonami typujących i dokonuje tego, co najważniejsze, a więc właściwych rozdań (w przypadku gier karcianych) lub losowań (w przypadku gier losowych). Jego rola w Betgames jest analogiczna, choć więcej na temat jego obowiązków powiemy poniżej.

Na pozycji krupiera najczęściej zatrudnia się osoby o przyjemnej aparycji, mające zachęcać do obstawiania i być miłym towarzyszem w tymże. Właśnie dlatego tę rolę najczęściej przydziela się pięknym kobietom.

Zakres obowiązków krupiera w obrębie usługi Betgames

Rola krupiera w usłudze gier karcianych od Betgames, proponowanej (w wersji od tego dostawcy) obecnie wyłącznie przez STS, jest bardzo istotna, a wręcz kluczowa. Doszukać się w niej można pewnych analogii z krupierem znanym z prawdziwego kasyna – z tym, że ten tutaj ma znacznie więcej obowiązków. Do tych najważniejszych należy:

  • Rozdawanie i tasowanie kart – najważniejszy obowiązek krupiera to przeprowadzanie samej symulacji gier karcianych, a zatem rozdawanie kart wirtualnym graczom (Betgames to symulacje gier karcianych, w których prawdziwi gracze nie biorą udziału – musimy ich sobie wyobrazić), ale też ich tasowane. Zawsze robi to na tyle powoli, by każdy mógł się odnaleźć w nowej sytuacji tworzonej przez każdą wyciąganą przez niego kartę.
Betfan kod promocyjny na bonus
W Betfan obstawianie zakładów bez podatku od gier
  • Skanowanie kart przed ich wyłożeniem – choć z naszej perspektywy nie jest to coś ważnego, ma swoją istotę w integracji usługi gier karcianych z serwisem bukmacherskim. Każda z kart ma zawarty w sobie specjalny kod, który krupier musi „przeciągnąć” przez umiejscowiony w stole skaner – w ten sposób karta trafi do wirtualnego systemu i znajdzie swoje odzwierciedlenie w serwisie bukmacherskim STS. Bukmacher automatycznie przetworzy ją i dostosuje opcje i kursy bukmacherskie w zależności od wykrytej przez system sytuacji na stole.
  • Wyznaczanie czasu przyjmowania zakładów – krupier informuje o tym, kiedy możliwe stanie się składanie zakładów, ale też ostrzega niedługo przed ich zamknięciem. Ma to duże znaczenie – w szczególności dla osób, które ze swoimi zakładami lubią czekać na ostatnią chwilę.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Bieżąca analiza sytuacji na stole – po każdym z etapów rozdań (każde z nich podzielone zostało na kilka faz, przed każdą z których przyjmowane są zakłady) krupier robi nakreślenie sytuacji panującej na stole, prezentując pokrótce to, co wydarzyło się po wyłożeniu na stół kart, informując o tym, co jeszcze może się wydarzyć oraz wskazując to, który z graczy jest – w teorii – faworytem. Dostarcza tym samym mnóstwo cennych wskazówek związanych z typowaniem.
  • Odpowiadanie na pytania typujących, ale tylko wtedy, gdy są one na miejscu, a zatem nie są w żaden sposób związane z jego życiem prywatnym, mają związek z samą grą, ale też nie są obraźliwe czy wulgarne. Krupier bardzo często gratuluje (w sposób indywidualny) wygranym konkretnym graczom, wita się z tymi, którzy właśnie weszli na stół oraz tłumaczy zasady tym, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w obrębie usługi.

4.2 / 5. Ocen: 6

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce