sobota, 3 czerwca, 2023
spot_img

Betgames STS

Revolut w Polskich zakładach bukmacherskich?

Polskie firmy bukmacherskie od pewnego czasu podejmują szereg działań mających na celu przekonanie do siebie jak najszerszego grona użytkowników. Coraz większa konkurencja na tym rynku sprawia, iż bukmacherzy muszą proponować swoim graczom coraz lepsze warunki. Bez tego zdobycie szerokiego grona klientów staje się całkowicie niemożliwe. Jeszcze kilkanaście lat temu bukmacherzy oferowali swoim graczom obstawianie zakładów bukmacherskich wyłącznie za pośrednictwem punktów stacjonarnych. W chwili obecnej jest zupełnie inaczej.

revolut betgames sts
Czy płatności Revolut są możliwe w Polskich zakładach bukmacherskich?

Zdecydowana większość najlepszych zakładów bukmacherskich prężnie działa także w internecie, co doceniają tysiące graczy z całej Polski. Obstawianie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem internetu jest niezwykle proste i intuicyjne. Gracze doceniają także fakt, iż zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są przez 24 godziny na dobę. Dodatkowym atutem tej formy obstawiania zakładów bukmacherskich jest fakt, iż firmy bukmacherskie pozwalają swoim graczom na szereg innowacyjnych metod płatności. W ostatnim czasie wielu graczy zastanawia się nad tym, kiedy Revolut będzie u polskich bukmacherów. W niniejszym artykule postaramy się udzielić odpowiedzi na to pytanie. 

Revolut – co to takiego? 

Z roku na rok liczba akceptowanych przez bukmacherów metod płatności nieustannie rośnie. Portfele elektroniczne, przelewy elektroniczne oraz BLIK na nikim już dzisiaj nie robią żadnego wrażenia. Wymagania graczy stale rosną, dlatego firmy bukmacherskie cały czas muszą wprowadzać nowości. W ostatnim czasie wielu graczy domaga się wprowadzenia możliwości płatności kartą Revolut. 

Karta Revolut to specjalny system, na który składa się karta pre-paid oraz aplikacja w telefonie. Ten system umożliwia dostęp do wielu rozmaitych opcji, które przy innych formach transferowania pieniędzy są niedostępne. Revolut cały czas zyskuje mocno na popularności na całym świecie, dlatego wielu graczy zastanawia się nad tym, kiedy polskie firmy bukmacherskie jak STS czy Betgames zdecydują się na zaoferowanie tej metody płatności swoim klientom. Zanim polskie firmy bukmacherskie zaoferują płatność Revolutem swoim klientom warto sprawdzić, co dokładnie oferuje ta aplikacja. 

W Betclic Cashback 550 PLN

Kod promocyjny „KOD550”

Możliwości Revoluta są ogromne!

Revolut daje swoim klientom wyjątkową, wielowalutową kartę pre-paid a także aplikację, w której możliwości są znacznie większe niż w zwyczajnych portfelach elektronicznych. Ogromnym atutem systemu Revolut są bardzo tanie i szybkie przelewy zagraniczne z przeliczaniem walut po kursie międzybankowym. Każdy klient Revolut zyskuje dostęp do 24 subkont do obsługiwania ich w różnych walutach. 

Karty Revolut można używać aż w 31 krajach – wśród nich znajduje się oczywiście Polska, Niemcy, Austria, Belgia, Chorwacja, Cypr, Włochy czy Wielka Brytania. Użytkownicy Revolut mogą w sposób dowolny zarządzać wszystkimi środkami zgromadzonymi na wszystkich swoich 24 subkontach walutowych. Jest to niezwykle wygodne w szczególności dla wszystkich tych, którzy realizują dużą liczbę przelewów zagranicznych na wiele rozmaitych kont. 

Który bukmacher oferuje płatności Revolut?

Żaden z Polskich bukmacherów nie oferuje płatności przez kanał Revolut, natomiast do każdego można wpłacić karta Revolut, podobnie jak innymi kartami VISA czy Mastercard, nie ma znaczenia czy jest to Revolut, Skrill czy Neteller. Liczy się tutaj karta płatnicza, a te Polscy bukmacherzy akceptują jako formę płatności.

Dlatego Revolut jako usługa elektronicznego portfela świetnie się sprawdzi jako płatność do bukmacherów, gdyż wszystkie poniżej opisane firmy je akceptują:

  • STS
  • Fortuna
  • Betclic
  • LVbet
  • Etoto
  • Betfan
  • Superbet
  • Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce