poniedziałek, 2 października, 2023
spot_img

Betgames STS

Przyszłość usługi Betgames u bukmachera STS – w którym kierunku będzie się ona rozwijać?

STS to firma, która jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła do swojej oferty usługę dodatkową, w obrębie której obstawiać można transmisje symulowanych rozdań w kilku grach karcianych. Do tej pory w obrębie tej usługi, noszącej nazwę Betgames, znalazło się pięć stołów – ten do gry w pokera, pokera 6+, bakarat, wojnę oraz polski stół pokerowy (z rodzimą krupierką). Wszystko jednak wskazuje na to, że to nie koniec rozwoju tej usługi. W tym artykule zastanowimy się nad jej przyszłością oraz możliwościami lidera na polskim rynku bukmacherskim właśnie pod jej względem.

betgames sts jaka bedzie przyszłość
Przyszłość usługi Betgames u bukmachera STS – w którym kierunku będzie się ona rozwijać?

Uwaga: w poniższym wpisie prezentujemy nasze przypuszczenia dotyczące rozwoju usługi Betgames u bukmachera STS. Star-Typ Sport nie potwierdził jednak niczego w tym temacie – radzimy zatem traktować je właśnie jako przypuszczenia.

Betgames.TV – dostawca usługi polskiego bukmachera

Usługa dodatkowa Betgames w ofercie polskiego bukmachera STS nie jest realizowana wyłącznie przez niego. Tak naprawdę bowiem rodzimy operator dba w niej wyłącznie o warstwę właśnie bukmacherską, a zatem opatrywanie transmisji opcjami i kursami bukmacherskimi (choć tu połowicznie, bo są one generowane automatycznie na bazie dostarczanych do jego systemu informatycznego informacji), ale przede wszystkim obsługę polskich typerów, a zatem realizację każdego z zawieranych przez nich zakładów. Dostarczaniem transmisji rozdań, ale i ich realizacją w formule „na żywo” zajmuje się podmiot zewnętrzny – firma Betgames.TV z Litwy. To w jej profesjonalnym studio prowadzone są nagrania i to ona czuwa nad ich przebiegiem, bazującym w pełni na losowości.

Gry, które mogą pojawić się w usłudze Betgames

Aby móc określić to, jakiego rodzaju gry mogą jeszcze pojawić się w ramach usługi Betgames u bukmachera STS, można spojrzeć na pełną ofertę ich dostawcy, firmy Betgames.TV. Zwłaszcza, że spojrzenie to mogło już przynieść informację na temat gry 6+ Poker, która już wcześniej widniała na jego stronie, a całkiem niedawno pojawiła się również u rodzimego operatora zakładów wzajemnych. Można więc śmiało uznać za prawdopodobne, że w jej obrębie pojawią się też takie gry, jak:

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

  • Speedy 7 – ciekawa gra karciana, będąca jedną z najpoważniejszych pretendentek do miana kolejnej w ofercie bukmachera STS. Wszystko dlatego, że jest właśnie grą karcianą i wpisuje się w to, co aktualnie prezentuje ta usługa. W przeciągu dwóch minut po kolei losowane jest w niej siedem kart. Typujący może postawić na każdą kolejną, wskazując jej kolor. Jeśli trafi, do jego aktualnej puli trafi wygrana, którą będzie mógł w całości poświęcić na kolejny zakład, albo też po prostu „wypłacić”. Gra jest bardzo dynamiczna i nie trzeba obstawiać każdej kolejnej karty (ma się na to zaledwie kilka sekund).
  • Dice Duel – w grze tej krupierka rzuca dwiema różnokolorowymi kośćmi (sześć oczek każda). Typujący z kolei może postawić na wiele różnych opcji bukmacherskich – wygraną czerwonej (pod względem wartości), remis lub wygraną niebieskiej, ale też dokładną liczbę oczek na którejkolwiek (lub obu w sumie) czy parzystość.
  • Wheel (Koło Fortuny) – krupierka (a raczej prezenterka) w tej grze kręci kołem fortuny, w obrębie którego znajdują się trzy sektory – szary, czerwony oraz czarny, wraz z wypisanymi konkretnymi numerami oraz jednym symbolem specjalnym. Z perspektywy typującego rozgrywka polega na wytypowaniu któregoś z numerów (któregoś konkretnego dla największej wygranej, lub też wybranego z kilku ich zakresów), wskazaniu koloru pola, na którym stanie koło lub też wskazaniu parzystości numeru (również w połączeniu z kolorem pola). Typować można przez minutę bez obecności krupierki – ta pojawia się tylko na chwilę, by zakręcić kołem.
  • Lucky 5, 6, 7 – tego rodzaju gry są loteriami, w których losowane jest kilka liczb (5, 6 lub 7). Gracz typuje to, które z kul oznaczonych numerami (ale też charakterystycznymi dla nich kolorami) zostanie wyrzucone. Istnieje tutaj wiele opcji na typowanie. Naszym zdaniem jednak charakter gry (loteria) może nieco przeszkadzać w jej pojawieniu się u bukmachera. 
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Choć Betgames u bukmachera STS aktualnie prezentuje wyłącznie gry karciane online, sam dobór nazwy tej usługi może wskazywać na chęć polskiego operatora co do wdrożenia w niej również innych, niepowiązanych z kartami gier. W końcu w innym wypadku usługę tę mógłby określić, jak później konkurencja, mianem „gier karcianych”.

Inne możliwości rozwoju usługi Betgames

Jak widać chociażby po polskim stole do gry w pokera, STS nie zamyka się w obrębie podstawowej oferty dostawcy Betgames.TV, opracowując (we współpracy z nim) własne rozwiązania szyte z myślą o polskim rynku. Niewykluczone więc, że w przyszłości będziemy mogli obstawiać również inne gry karciane w towarzystwie polskich krupierek. Możliwe też, że w przyszłości firma będzie poprawiać działanie polskiego stołu pokerowego.

Aktualnie może to zrobić na jednym polu – czasu jego funkcjonowania. Aktualnie działa on wyłącznie w wybranych godzinach – w przeciwieństwie do zagranicznych stołów, które są dostępne całodobowo. 

Co bardzo ciekawe, prawdopodobieństwo tego kierunku rozwoju wskazuje oferta pracy, która pojawiła się na stronie głównej litewskiego dostawcy. Według niej, poszukuje on prezentera / prezenterki do pracy zmianowej, w godzinach 8:00 – 17:00 (a zatem dokładnie tych, w których usługa w chwili obecnej nie funkcjonuje) właśnie na polski rynek.

Nie ulega wątpliwości, że Betgames musi się rozwijać, inni najlepsi bukmacherzy w Polsce również inwestują w gry karciane bo wiedzą jakie pieniądze za tym stoją. Przewagą STS jest to, że byli pierwsi z grami karcianymi w naszym kraju, to dało im ogromną przewagę nad konkurentami, którzy kolejny już raz musza gonić lidera rynku.

5 / 5. Ocen: 3

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce