wtorek, 28 marca, 2023
spot_img

Betgames STS

Polski stół pokerowy w Betgames STS

Zakłady bukmacherskie STS, wraz ze swoją usługą Betgames, jest jednym z niewielu polskich bukmacherów, którzy pozwalają na sięgnięcie po polski stół pokerowy. W ramach swojej usługi lider polskiego rynku zakładów wzajemnych daje dzięki temu największą swobodę w obstawianiu legalnego pokera na najbardziej atrakcyjnych dla odbiorcy docelowego warunkach. Dlaczego warto sięgnąć po polski stół? Co trzeba wiedzieć na jego temat? To tylko wybrane kwestie, które poruszymy w dzisiejszym wpisie.

polski stół pokerowy betgames sts
Polski stół pokerowy w Betgames STS

Polski stół i legalny poker – dlaczego to połączenie jest dla nas najlepsze?

Bukmacher STS dostęp do polskiego stołu pokerowego dał swoim użytkownikom stosunkowo niedawno, odpowiadając tym samym na liczne prośby właśnie w tej sprawie. Całą usługę realizuje całkowicie samodzielnie, starając się jednocześnie zachować klimat znany z zagranicznego pierwowzoru. Z sięgnięciem po polski stół pokerowy wiąże się sporo zalet.

Tą najbardziej istotną jest dostęp do polskiej krupierki. Ta tłumaczy wszystko, co rozgrywa się na ekranie w naszym rodzimym języku, ale też służy pomocą przy ewentualnych problemach związanych z obstawianiem. Na bieżąco analizuje sytuację i wskazuje na to, jakie opcje zagrań są jeszcze możliwe. Tworzy poza tym przyjemną atmosferę, w której każdy z wygrywających i wypowiadających się użytkowników jest traktowany bardzo indywidualnie.

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Plusem jest też dostępność rodzimego czatu. Choć ten widnieje również w innych grach typu Betgames od firmy STS, na polskim stole jest znacznie bardziej interaktywny. Wiadomości, które pojawiają się w jego obrębie są odczytywane przez krupierkę – w związku z tym stanowi on formę komunikacji właśnie z nią. W obrębie czatu pojawiają się również trzy najwyższe wygrane z konkretnego rozdania. Krupierka w większości przypadków gratuluje ich zdobywcom osiągniętego wyniku i zachęca do dalszej zabawy.

Jak obstawiać legalny poker na polskim stole pokerowym?

Obstawianie legalnego pokera w obrębie polskiego stołu pokerowego nie różni się znacząco od typowania w ramach stołu standardowego, anglojęzycznego. Całość bazuje na zasadach znanych z najpopularniejszej na świecie odmiany pokera – Texas Hold’em.

Zanim zaczniemy obstawianie, musimy założyć swoje konto u bukmachera STS. Jako że Betgames to usługa stanowiąca integralną część jego oferty, korzysta z tego samego konta. Umożliwia też wykorzystanie wielu bonusów bardziej ogólnych, niegdyś kojarzonych wyłącznie z obstawianiem standardowych dyscyplin sportu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Samo obstawianie legalnego pokera na polskim stole nie jest trudne i w wielu aspektach przypomina typowanie w modelu na żywo. Rozdania w nim zostały podzielone na rundy, przed każdą z których możemy obstawiać. Po każdej z nich rola krupiera to dokonanie analizy stołu i najlepszych rąk, by pomóc nam w podjęciu ostatecznej decyzji bukmacherskiej. Techniczna strona obstawiania sprowadza się do kliknięcia w wybraną przez nas opcję, określenia stawki i zawarcia zakładu. Schemat jest zatem dokładnie taki sam, jak przy zakładach na cokolwiek innego.

Warto wiedzieć: wchodząc na stronę dostawcy Betgames jesteśmy w stanie zagrać w wersję demo gry w jej angielskiej wersji językowej. Pomoże nam to w opanowaniu schematów rządzących samym w sobie obstawianiem.

Co trzeba wiedzieć o polskim stole pokerowym w usłudze Betgames?

  • Betgames jest usługą stanowiącą integralną część oferty bukmachera STS – jest też formą hazardu i jako taka wymaga od nas ukończenia 18. roku życia (bycia pełnoletnimi). 
  • Polski stół nie działa całodobowo – dostępny jest od 7:00 rano aż do 1:00 w nocy.
  • Krupierki na polskim stole zmieniają się – jeżeli więc upodobamy sobie jedną z nich, możemy na niego poczekać, albo spytać się aktualnego krupiera, kiedy ten pojawi się na ekranie. Zmiany zachodzą zwykle w o
  • Polski stół pokerowy rządzi się takimi zasadami, jak ten zagraniczny – opiera się więc na zasadach tożsamych z najpopularniejszą odmianą pokera (Texas Hold’em).
  • Typowanie Betgames i legalnego pokera na polskim stole jest legalne, co nie tylko potwierdza ich formuła (w niej obstawiamy, a nie gramy w owe gry), ale też fakt, że ich regulamin został zatwierdzony przez Ministra Finansów.
  • Atrakcyjne promocje i bonusy na gry karciane – Polski bukmacher STS oferuje specjalne promocje i bonusy w Betgames, nie tylko na Polski stół ale także na pozostałe gry jak poker 6+, wojna czy bakarat, który jest w naszym kraju niezwykle popularny.

Zasady udziału w czacie z krupierem na polskim stole pokerowym

Dostępny w obrębie polskiego stołu w Betgames czat, w przeciwieństwie do tego obecnego w innych grach karcianych wchodzących w skład tej usługi, służy nie tylko do komunikacji między graczami, ale i do porozumiewania się z krupierką, która na bieżąco czyta pojawiające się na nim wiadomości.

Choć kolejne rozdania w Betgames STS można oglądać bez konieczności dokonywania rejestracji, dostęp do czatu otrzymują wyłącznie użytkownicy posiadające swoje kontu u tego bukmachera. Jeśli zaś chodzi o same zasady posługiwania się tymże czatem to sprowadzają się one do szeroko pojętego zachowania kultury i taktu. Zabrania się tutaj jakichkolwiek wulgaryzmów, ani też poruszania tematów niezgodnych z polskim prawem, związanych z rasizmem czy sianiem nienawiści. Czat jest na bieżąco moderowany, w związku z czym tego typu przypadki są surowo karane.

Co do zasady na czacie zazwyczaj nie rozmawiamy o rzeczach innych niż legalny poker. Temu służą zgoła odmienne miejsca. Wykorzystujmy go jednak do czerpania dodatkowych informacji, dyskusji na temat bieżących rozdań oraz rozmów bardziej ogólnych i swobodnych, ale nigdy nie naruszających regulaminu.

5 / 5. Ocen: 33

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce