sobota, 3 czerwca, 2023
spot_img

Betgames STS

Płaska stawka – czy warto obstawiać tym systemem?

Są gracze, którzy uważają, że swobodnie można wygrywać w zakładach bukmacherskich relatywnie duże pieniądze przy pomocy takiego właśnie systemu gry. Co warto wiedzieć na temat płaskiej stawki? Jakie są tutaj najważniejsze założenia? Jak wybrać odpowiednie kursy do obstawiania?

system bukmacherski płaska stawka
Czy system bukmacherski płaskiej stawki jest dobry do obstawiania?

Płaska stawka – czym cechuje się ten system bukmacherski?

Płaska stawka – na czym polega ten popularny system bukmacherski? Należy konsekwentnie grać za jedną i tą samą ilość gotówki. Osoby początkujące nie powinny, kolokwialnie pisząc, rzucać się z motyką na słońce. Na samym początku najlepiej zdecydować się zatem na stosunkowo niskie stawki. Takie, które będą stosowne do posiadanego w tym momencie kapitału. Zaleca się, by stawiać zaś maksymalnie za kilka % stanu konta. Oczywiście, osoby, które mają już sporo doświadczenia mogą zdecydować się na kwoty wyższych rzędów.

Cała idea tego systemu polega na tym, aby konsekwentnie grać za jedną i dokładnie taką samą wartość pieniądza. Może to być 10,100 lub nawet 1000 PLN. Statystyki pokazują, że coraz więcej osób decyduje się na taki model gry. Od razu uczulamy, aby mieć dokładnie wybraną strategię. Wygrywanie w zakładach bukmacherskich bez żadnego systemu gry tak naprawdę na dłuższą metę nie jest niemożliwe. Może Ci się udać raz, aczkolwiek w dłuższej perspektywie będziesz po prostu notował straty. Ten system gry jest zaś naprawdę bardzo prosty. Mogą go zatem z powodzeniem stosować nawet osoby, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w firmach bukmacherskich.

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Jakie kursy bukmacherskie będą odpowiednie?

Żeby jednak płaska stawka przynosiła regularne zyski, trzeba pamiętać o kilku zasadach. Nie tylko są one związane z tym, że każdy kolejny kupon powinien być grany dokładnie za tyle samo pieniędzy, co poprzednio. Trzeba również zwracać uwagę na kursy. Powinny być one dostosowane do poziomu zakładanej skuteczności. Często gracze wybierają z oferty legalnych bukmacherów online – działających w tym momencie na naszym rynku – kursy wyższe niż 2.30. Dlaczego? Dzięki temu przy skuteczności około 50% można po prostu liczyć na zyski. I to nawet po odliczeniu podatku, który obowiązuje w firmach hazardowych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Skuteczność na poziomie 50% nie jest natomiast szczególnie trudna do uzyskania. Nawet dla osób, które są początkujące. Oczywiście, można sobie założyć, że skuteczność będzie wynosiła więcej procent niż 50. Wtedy kursy mogą być relatywnie mniejsze. To i tak bowiem wystarczy, aby po prostu czerpać zyski z zakładów bukmacherskich. Dlaczego jednak o tym wspominamy? Załóżmy, że ktoś ma skuteczność 50%. Wtedy nie może grać kursów typu 1.60, 1.70 itp. Dlaczego? Przy takiej skuteczności i takich kursach będą po prostu notowane systematycznie straty.

polski bukmacher sts bez depozytu 2020
Bukmacher STS kod promocyjny „BETONLINE” na bonus 29 PLN bez depozytu

Jaką dyscyplinę wybrać do systemu gry płaską stawką?

To kolejna bardzo ważna informacja. Zazwyczaj obserwujemy taką tendencję, że osoby początkujące na samym starcie grają praktycznie wszystko. Nie przywiązują się zbytnio do jednej dyscypliny. Jest to naszym zdaniem natomiast błędne podejście do tego tematu. Przy płaskiej stawce można oczywiście zdecydować się na różne dyscypliny. Najlepiej jednak wybrać po prostu taki sport, na którym się po prostu w tym momencie najbardziej znasz.

opinie o betgames

System płaskiej stawki jest tak stary jak zakłady wzajemne, jeśli ma się cierpliwość to ten system będzie odpowiedni dla każdego typera, który lubi wygrywać małą łyżeczką.

Typer

forum betonline.net.pl

Interesują Cię systematyczne wygrane? Zachodzi zatem konieczność wykonywania naprawdę bardzo dokładnej analizy. Nie można grać kuponów bez posiadania odpowiednich danych na temat zawodników lub drużyn. Trzeba zatem na samym początku wyselekcjonować jedną lub maksymalnie dwie dyscypliny. Takie, które w tym momencie są po prostu najbliżej Twojego serca. Nie można jednak potem spoczywać na laurach. Trzeba systematycznie poprawiać swoje kwalifikacje w tym konkretnym temacie. Jest to tak naprawdę niezbędne, żeby być ze wszystkim na bieżąco.

Warto bowiem zauważyć, że sam model gry, chociaż bardzo istotny, nie gwarantuje regularnych wygranych. Gracze muszą również zwrócić uwagę na to, aby mieć odpowiednio dużo wiadomości na temat konkretnej dyscypliny. Łatwiej to natomiast osiągnąć skupiając się natomiast na jednym sporcie niż np. na kilku albo, co gorsze, kilkunastu… Zawodowi typerzy zatem korzystają z płaskiej stawki i grają np. jedynie piłkę nożną czy koszykówkę.

5 / 5. Ocen: 4

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce