poniedziałek, 2 października, 2023
spot_img

Betgames STS

Niszowe dyscypliny sportu w ofercie Bwin

Bwin to bukmacher, który po wielu latach nieobecności powraca na polski rynek. Jego zamiary są jasne – chce powalczyć o jak największą jego część i przyciągnąć do siebie nie tylko swoich starych użytkowników, ale i tych, którzy jeszcze nigdy o nim nie słyszeli. Choć robi to między innymi poprzez świetną ofertę na najpopularniejsze dyscypliny sportu, jego mocną stroną – jak sugerują pojawiające się na temat Bwin opinie – mogą być również sporty niszowe i mniej popularne. To właśnie na nich zamierzamy się skupić właśnie dzisiaj.

Niszowe dyscypliny sportu w ofercie Bwin
Niszowe dyscypliny sportu w ofercie Bwin

Krykiet, bilard i wyścigi koni w Bwin

Bwin jest bukmacherem, który bardzo dużą popularnością cieszy się na Wyspach Brytyjskich. Do klientów z tamtych stron trafia przede wszystkim swoją ofertą na dwa szalenie popularne w nich sporty – krykiet oraz wyścigi koni. Oba z nich są pokrywane w świetny sposób – a ta oferta została przeniesiona również do polski. Choć w obu dyscyplinach krajowe rozgrywki (polskie) praktycznie nie istnieją, ich wielbiciele na pewno nie mają tu na co narzekać. Buk daje im bowiem dostęp do wszystkiego, co w ich przypadku jest istotne. Chodzi przede wszystkim o:

  • Big Bash League (i kobiece Women’s Big Bash),
  • CSA T20 Challenge,
  • T20 World Cup,
  • The Ashes,
  • Mistrzostwa Świata w Krykiecie.

Buk to również świetne pokrycie rozgrywek bilardowych – z Mistrzostwami Świata i Wielkiej Brytanii na czele, ale i z turniejami The Masters oraz German Masters w ofercie. W Bwin bez depozytu nie obstawimy żadnej z tych dyscyplin – ten jednak da nam dostęp również do darmowych transmisji wielu rozgrywek. Warto więc się na niego zdecydować.

Baseball i sporty amerykańskie

Bukmacher Bwin i inni najlepsi bukmacherzy to również świetna oferta na dyscypliny sportu popularne na Zachodzie. W świetny sposób pokrywa baseball (z MLB na czele), ale też inne dyscypliny cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem w Stanach Zjednoczonych. Mowa tutaj między innymi o rugby i futbolu amerykańskim, ale też golfie czy koszykówce. Ta ostatnia co prawda cieszy się olbrzymim zainteresowaniem również w Europie i nie uchodzi za sport niszowy. Warto jednak o niej wspomnieć w kontekście sportów amerykańskich – w końcu tamtejsze NBA jest najpopularniejszą ligą na świecie. Bwin nie tylko pokrywa je swoją ofertą, ale i udostępnia darmowe transmisje każdego z meczów rozgrywanych w jego ramach.

Inne niszowe sporty w Bwin

Oczywiście na wspomnianych powyżej niszowych dyscyplinach sportu (przynajmniej w Polsce) oferta bukmachera Bwin się nie kończy. Ten bowiem prezentuje świetną ofertę również na dartsy, piłkę ręczną, ale też chociażby szachy czy łyżwiarstwo. Wiele sportów ma u niego oczywiście charakter sezonowy (tak, jak chociażby sporty zimowe). W Bwin rejestracja potrafi więc dać wszystkim wielbicielom mniej popularnych w Polsce dyscyplin sportu bardzo duże pole do popisu. Warto mieć to na uwadze i zapoznać się z nią – zwłaszcza że samo jej przejrzenie nie wymaga od nas założenia konta. Kto wie, być może gigant światowego rynku zakładów wzajemnych przekona do niego również nas i zachęci nas swoją ofertą?

5 / 5. Ocen: 5

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce