poniedziałek, 2 października, 2023
spot_img

Betgames STS

League of Legends – jak obstawiać zakłady, by wygrywać?

E-sport już dawno przestał być odgałęzieniem sportu ignorowanym w serwisach bukmacherskich. Dziś, z uwagi na jego stale rosnącą popularność, na jego obstawianie pozwalają praktycznie wszyscy bukmacherzy online. League of Legends zaś jest grą, która wzbudza zdecydowanie największe zainteresowanie. Nie ma się zresztą czemu dziwić – to jej cała ta branża zawdzięcza tak duża popularność.

league of legends jak obstawiać
League of Legends – jak obstawiać zakłady, by wygrywać?

W naszym dzisiejszym poradniku postaramy się powiedzieć jak najwięcej na temat tego, w jaki sposób obstawiać zakłady bukmacherskie na League of Legends, by odnosić w tym sukcesy i móc cieszyć się wysokimi  wygranymi. Przedstawimy nasze wskazówki, nakreślimy zasady i wskażemy tych bukmacherów, którzy stwarzają ku temu najlepsze dla nas warunki.

Zasady League of Legends – co trzeba o nim wiedzieć, zanim się obstawi?

Pierwszym krokiem ku skutecznemu obstawianiu League of Legends jest jak najdokładniejsze zapoznanie się z zasadami samej gry. Istnieją dwa sposoby właśnie na to. Najlepszym, ale wymagającym od nas najwięcej czasu jest samodzielne pobranie gry (jest ona darmowa), a następnie zagranie w nią tylu gier, by opanować jej zasady. Drugim jest oczywiście zapoznanie się z teorią, która jednak nigdy nie dostarczy nam tak bogatych i wymiernych informacji. Jedno jednak jest jasne – zasady musimy poznać. Tylko wtedy będziemy mogli obstawiać świadomie. Poniżej przedstawiamy te z zasad, które są zdecydowanie najistotniejsze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE
 • League of Legends to gra, w której mecze zawsze wyłaniają zwycięzcę. Nie ma tu miejsca na remis, z uwagi na co główny rynek na zakłady wzajemne jest dwutorowy.
 • W League of Legends zmagania toczą się między dwiema drużynami, na obie z których składa się po pięciu graczy. Ci gracze zaś wcielają się w wirtualne postaci – w grze jest ich grubo ponad 100.
 • Rozgrywka w grze zaczyna się od tak zwanej fazy draftu, w której każdy gracz wybiera swoją postać. Banowane jest także po kilka postaci, po pięć na jedną stronę. Tymi postaciami nie będą mogły grać oba zespoły.
 • We właściwej rozgrywce celem jest zniszczenie bazy przeciwnika. Ta jest chroniona wieżami, które trzeba zniszczyć najpierw. Co kilkadziesiąt sekund wychodzą z niej stwory, które następnie udają się na trzy podstawowe linie – górną, środkową i dolną. To na nich rozgrywa się na początku walka.
 • Za zabijanie innych graczy, struktur i potworów gracze otrzymują złoto, które mogą spożytkować w sklepie. Zdobywają też poziomy doświadczenia, które sprawiają, że ich postaci zaczynają dysponować nowymi umiejętnościami.
 • Jedna rozgrywka w League of Legends potrafi trwać od 20 minut do ponad godziny. W grę wchodzi tutaj również zabijanie potworów z globalnymi efektami i granie w tak zwanej dżungli.
fuksiarz legalne obstawianie
Nowy Polski bukmacher z bonusami bez obrotu!

5 wskazówek do skutecznego obstawiania League of Legends

Choć obstawianie League of Legends wydaje się być czymś stosunkowo prostym, jeśli chcemy osiągnąć w nim pewien satysfakcjonujący nas poziom skuteczności i po prostu wygrywać, musimy w odpowiedni sposób do niego podejść. Poniżej przedstawiamy pięć naszych wskazówek, które na pewno ułatwią nam obstawianie i pozwolą nam odpowiednio je ukierunkować. Pamiętajmy jednak, że skuteczność buduje się z czasem, wraz ze zdobywaniem doświadczenia. Dlatego też nie powinniśmy oczekiwać świetnych efektów od razu.

 1. Poznajmy zasady gry w League of Legends. To absolutna podstawa, od której powinniśmy zacząć. Wybrane z nich przedstawiliśmy już we wcześniejszym akapicie.
 2. Przestudiujmy dokładnie każdą z postaci, które mają do wyboru gracze. Możemy to zrobić samodzielnie, grając w grę, posiłkując się informacjami z oficjalnej strony gry oraz oczywiście oglądając masę filmików (i streamów) z graczami posługującymi się daną postacią. Każda postać posiada swoje umiejętności, które sprawiają, że dobrze radzi sobie z jednymi, a źle – z innymi bohaterami. My musimy znać wszystkie te umiejętności i zależności.
 3. Dowiedzmy się więcej na temat każdej z drużyn i ich składów. Ta sama postać może być wykorzystywana w zupełnie inny sposób przez dwóch różnych graczy. Istotne jest to, byśmy znali mocne ich strony. Każda drużyna ma też swoją własną taktykę, która ma w tym wszystkim olbrzymie znaczenie i może wpłynąć na nasze typy.
 4. Obstawiajmy na żywo. Zakłady na żywo w przypadku League of Legends są znacznie bardziej atrakcyjne niż gdziekolwiek indziej. W grze zawsze się coś dzieje, a my mamy do dyspozycji sporo rynków. Przede wszystkim jednak możemy reagować na bieżącą formę i zachowanie danych zespołów w grze. Transmisje meczów w League of Legends są darmowe i udostępniane na oficjalnych kanałach gry. Niektórzy bukmacherzy online jak STS czy eFortuna zamieszczają je na swoich stronach ofertowych. Warunki do tego typu obstawiania mamy więc wyborne.
 5. Zwracajmy uwagę na kursy bukmacherskie. Najlepsi bukmacherzy online w Polsce, ale i ci gorsi nie chcą stracić – chcą za to na nas zyskać jak najwięcej. Pamiętajmy o tym, że ich kursy są ustalane właśnie z tą myślą. Wysokie kursy mają zachęcić nas do podejmowania większego ryzyka i stawiania na mniej prawdopodobne zdarzenia.
Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Bukmacherzy online z najlepszą ofertą na League of Legends

Praktycznie wszyscy bukmacherzy online w Polsce (STS, eWinner, Superbet) dają nam możliwość obstawiania League of Legends. Podobnie jednak, jak w przypadku każdej innej dyscypliny sportu (czy e-sportu), mamy tu do czynienia z lepszymi i nieco gorszymi ofertami. Komu więc powinniśmy zaufać i powierzyć nasze środki na obstawianie?

Najciekawszą propozycją nie tylko dla fanów League of Legends, ale i całego e-sportu, jest bukmacher STS. Stworzył on specjalną zakładkę dla wielbicieli tej gałęzi sportu. Prezentuje solidne kursy i w świetny sposób pokrywa LoLa. Podobnie ma się sprawa z bukmacherem Fortuna, który stale poszerza swoją ofertę na League of Legends, a już teraz pozwala na typowanie większości rozgrywek w jego obrębie. Często na praktycznie bezkonkurencyjnych warunkach. Z bukmacherów z najlepszą ofertą na League of Legends wyróżnić trzeba też Superbet. Choć działa on na rynku od stosunkowo niedawna, jest opcją bardzo atrakcyjną, wszechstronną, a w przypadku wielu rynków bukmacherskich nie posiadającą większej konkurencji.

5 / 5. Ocen: 11

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce