piątek, 20 listopada, 2020

Czy obstawianie gier karcianych w...

Gry karciane stanowią coraz popularniejszą funkcjonalność u polskich bukmacherów. Jej pionierem na rodzimej scenie bukmacherskiej był Polski bukmacher STS, który nawiązał współpracę...

Betgames STS

Czy obstawianie gier karcianych w STS jest legalne?

Gry karciane stanowią coraz popularniejszą funkcjonalność u polskich bukmacherów. Jej pionierem na rodzimej scenie bukmacherskiej był Polski bukmacher STS, który nawiązał współpracę...

Bonusy i promocje w Betgames u bukmachera STS

Gry karciane jakiś czas temu stały się usługą bardzo popularną, a wręcz rozchwytywaną przez znudzonych standardowym typowaniem obstawiających, ale i tych, którzy...

Betgames, TVbet czy TotalGames? Gdzie gry karciane najlepsze?

Gry karciane od niedawna stanowią jedną z bardziej lubianych innowacji na polskim rynku bukmacherskim. Nie bez powodu coraz większa ilość rodzimych operatorów...

6 faktów na temat Betgames, o których trzeba wiedzieć

Betgames ostatnimi czasy stało się jedną z podstawowych i cieszących się bardzo dużym zainteresowaniem usług dodatkowych w obrębie bukmachera STS. Najpopularniejszy polski operator...

Jakie bonusy oferują bukmacherzy w Polsce?

Firmy bukmacherskie w Polsce próbują zainteresować klientów swoimi usługami za pomocą wielu różnych sposobów. Najprostszym jest oczywiście rozdawanie pieniędzy, dlatego każdy nowy typer może otrzymać bardzo atrakcyjne promocje i bonusy. Oczywiście wszystko jest piękne i cudowne aż do momentu, gdy zagłębimy się dokładniej w regulaminy i zasady promocji. Większość z nich obwarowana jest różnego rodzaju warunkami, które znacząco utrudniają przekucie wirtualnej gotówkę w tę prawdziwą. Na razie jednak nie będziemy się tym przejmować, a skupimy się na rodzajach i typach konkretnych bonusów powitalnych. Czego może spodziewać się nowy gracz?

jakie bonusy u legalnych bukmacherów online w polsce
Jakie bonusy oferują gracom legalni bukmacherzy w Polsce?

Bonusy powitalne Polskich bukmacherów

Istnieją trzy podstawowe rodzaje bonusów powitalnych:

 • Freebet
 • Cashback (zakład bez ryzyka)
 • Bonus od depozytu
 • Bonus bez depozytu

Oprócz tych trzech podstawowych typów możemy spotkać także podobne im odpowiedniki, ale każdy z nich jest właściwie tylko niewielką modyfikacją wersji bazowej.

Każdy z tych bonusów ma swoje mocne i słabe strony. Zaraz je dokładnie opiszemy.

Freebet

Freebet to bonus bezdepozytowy, co oznacza, że do jego otrzymania nie musimy wpłacać żadnych pieniędzy. Większość bukmacherów oferuje nam freebety za samo założenie konta i weryfikacje tożsamości. Freebet znany jest także pod nazwą darmowy zakład i można go porównać do bonu podarunkowego do jakiegoś sklepu. Typerzy otrzymują po prostu od bukmachera pewną kwotę pieniędzy, którą mogą wykorzystać na dowolny zakład. Bonus tego typu oferowany jest przede wszystkim nowym graczom, ale zdarza się, że małe freebety trafiają także do wiernych graczy bukmachera z okazji np. promocji urodzinowej lub w ramach nagrody za uczestnictwo w konkursie.

Wygrane z freebeta trafiają najczęściej na główne konto i można je od razu wypłacać. Zdarza się jednak, że wygraną trzeba obrócić lub też zostanie ona pomniejszona o wartość freebetu. Wszystko zależy od bukmachera, ale niezależnie od warunków, freebety to bardzo dobre bonusy, które nie wymagają od nas żadnej inwestycji. Na bukmacherów oferujących freebety powinniśmy polować przede wszystkim wtedy, gdy nie mamy zbyt dużych funduszy na granie. 

opinie o betgames

Polscy bukmacherzy upodobali sobie freebety jako najpopularniejszą formę promocji swojej firmy. Takie bonusy oferują STS, Fortuna czy Etoto.

Ekspert

forum betonline.net.pl

Cashback

Termin “Cashback” może być znany szerszej publiczności, gdyż tego typu promocje dostępne są także w bankach, czy też sklepach. Zazwyczaj polegają one na tym, że po zakupach, na nasze konto wraca część wydanej kwoty. Bukmacherzy oferują bardzo podobną promocję, polegającą na zwrocie pewnej części zainwestowanych pieniędzy. 

Cashback, zwany również zakładem bez ryzyka polega na tym, że bukmacher zwraca nam pieniądze w momencie, gdy nie trafimy obstawionego kuponu. Zasada jest prosta – stawiamy kupon i oczekujemy na wynik. W przypadku wygranej dostajemy należne nam pieniądze i możemy z nimi zrobić, co chcemy. Jeśli kupon okaże się nietrafiony, cała stawka, pomniejszona o wartość podatku, zostaje zwrócona na nasze konto. W tym momencie, zależnie od bukmachera, możemy albo ja wypłacić, albo też zostaniemy zobowiązani do wcześniejszego, kilkukrotnego obrócenia odzyskanej kwoty. 

Cashback jest bardzo rzadko stosowaną promocją, gdyż razem z Freebetem są to bardzo atrakcyjne opcje, a w dodatku nie jest zbyt opłacalny dla bukmachera. Stąd bardzo niewielu bukmacherów decyduje się na wprowadzenie ich do oferty.

W Betclic Cashback 550 PLN

Kod promocyjny “KOD550”

Bonusy od depozytu

Najpopularniejszy, a zarazem najmniej ciekawy dla graczy rodzaj bonusu. Ze względu na to, że nie stanowią one dużego ryzyka dla bukmachera, gdyż mało kto jest w stanie spełnić warunki obrotu. Bonus od depozytu, nawet kilkukrotny, znajduje się w ofercie powitalnej niemalże każdego legalnego bukmachera, gdyż duże kwoty, które są nam oferowane, brzmią naprawdę dobrze i wiele osób złapie się na “darmowe” pieniądze, nie czytając dokładnie warunków ich przyznania

Podstawową zasadą bonusu od depozytu jest to, że zanim cokolwiek dostaniemy, musimy wpierw wpłacić pewną kwotę pieniędzy. Z reguły nie są to małe ilości, dlatego też bukmacher zostaje zasilony sporą ilością gotówki. Dlaczego bonusy tego typu nie są dobre? O ile zdobycie pieniędzy jest szybkie i proste, to przeniesienie ich z konta bonusowego na standardowe zdecydowanie już do prostych nie należy. Otrzymaną od bukmachera kwotę należy obrócić kilkukrotnie, co przy bonusach rzędy 1500 złotych sprawia, że musimy postawić kupony za łączną kwotę 6000 złotych.

O ile nie brzmi to jeszcze tak tragicznie, to zazwyczaj dochodzą do tego ograniczenia w stylu 30 dni na wypełnienie zadania i to, że do kwoty wliczane są tylko kupony o konkretnym kursie minimalnym, z określoną ilością meczów. Wszystkie te ograniczenia sprawiają, że o ile doświadczony gracz z dużą ilością gotówki jest w stanie zyskać daną kwotę, tak osoby początkujące, które naprawdę potrzebowałyby tych pieniędzy, takich szans już nie mają. Widać więc, że promocje tego typu skierowane są tylko do osób, które zostaną skuszone wielkimi wygranymi, a w rzeczywistości całą przelaną na konto bukmachera gotówkę stracą.

polski bukmacher sts bez depozytu 2020
Bukmacher STS kod promocyjny “BETONLINE” na bonus 29 PLN bez depozytu

Bonus bez depozytu

Taka forma zachęcania graczy do rejestracji u bukmachera jest stosowana bardzo rzadko bo jest to najdroższa forma promocji dla bukmachera. Wielu graczy zamiast wpłacac pieniądze obracało taki bonus i wypłacało już pokaźną kwotę. Tylko Polski bukmacher STS zdecydował sie na taki ruch, ale to dlatego, że w Polsce STS jest najwiekszym bukmacherem i może sobie na taką formę promocji pozwolić.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny “BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Inne bonusy w ofercie bukmacherów

Bonusy powitalne to nie jedyne promocje oferowane graczom przez bukmacherów. W celu utrzymania przy sobie klientów muszą oni zachęcać ich przez cały czas. W tym celu oferują oni graczom różne promocje. Nie możemy już liczyć na równie atrakcyjne warunki, jak w przypadku bonusów powitalnych, ale za to są one dostępne praktycznie przez cały czas. Promocje dla stałych graczy to różnego rodzaju modyfikacje tych dla nowych klientów. Jedno jest natomiast niezmienne – warunki obrotu. Nikt nie chce bowiem dać komuś czegoś za darmo. 

Promocje dla stałych graczy są zazwyczaj zależne od aktualnych wydarzeń sportowych. Jeśli akurat gra reprezentacja Polski, możemy liczyć na to, że legalny bukmacher w Polsce zaproponuje nam np. freebeta o wartości 20 złotych, jeśli obstawimy ten mecz i nasz kupon okaże się przegrany. Podobnie może być z  cashbackiem. Kwoty proponowane stałym graczom są śmieszne, jeśli porównać je z tymi dla nowych klientów, ale nie oszukujmy się, jeśli ktoś już się wkręcił, to nie trzeba go jakoś bardzo dodatkowo zachęcać, natomiast przyciągnięcie nowego typera, który może zostawić sporą gotówkę, zawsze się opłaca, Nawet jeśli któremuś z nowych klientów się poszczęści i oskubie bukmachera to i tak dana w końcu wychodzi on na plus. 

 • Który bukmacher oferuje bonus bez depozytu?

  Polski bukmacher STS oferuje graczom bonus 29 PLN bez depozytu! Żeby go odebrać wystarczy wpisać kod promocyjny “BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

 • Czy w Polsce można obstawiać bez podatku?

  Tak, niektórzy Polscy bukmacherzy online oferują graczom promocję, w której mogą skorzystać z obstawiania bez podatku. Taką ofertę ma obecnie bukmacher Betfan na stronie www.betfan.pl.

 • Jaki jest wymagany obrót bonusem?

  Zależy od bukmachera i bonusu, ale najczęściej jest to obrót min. 3 razy po kursie nie mniejszym niż 1.80.

Gry karciane online

Czy obstawianie gier karcianych w STS jest legalne?

Gry karciane stanowią coraz popularniejszą funkcjonalność u polskich bukmacherów. Jej pionierem na rodzimej scenie bukmacherskiej był Polski bukmacher STS, który nawiązał współpracę...

Bonusy i promocje w Betgames u bukmachera STS

Gry karciane jakiś czas temu stały się usługą bardzo popularną, a wręcz rozchwytywaną przez znudzonych standardowym typowaniem obstawiających, ale i tych, którzy...

Betgames, TVbet czy TotalGames? Gdzie gry karciane najlepsze?

Gry karciane od niedawna stanowią jedną z bardziej lubianych innowacji na polskim rynku bukmacherskim. Nie bez powodu coraz większa ilość rodzimych operatorów...

6 faktów na temat Betgames, o których trzeba wiedzieć

Betgames ostatnimi czasy stało się jedną z podstawowych i cieszących się bardzo dużym zainteresowaniem usług dodatkowych w obrębie bukmachera STS. Najpopularniejszy polski operator...

Legalny poker w Polsce

eFortuna nowe promocje i bonusy dla typerów

eFortuna to jeden z kluczowych zawodników na polskiej scenie bukmacherskiej. 7 lipca 2020 roku firma postanowiła uatrakcyjnić swoją ofertę promocyjną kierowaną do nowych...

Jak obstawiać polskie ligi piłki nożnej u bukmacherów?

Zdecydowana większość typerów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z światem bukmacherskim, decyduje się na obstawianie polskich rozgrywek. Wybór pada zwykle na polską...

Płaska stawka – czy warto obstawiać tym systemem?

Są gracze, którzy uważają, że swobodnie można wygrywać w zakładach bukmacherskich relatywnie duże pieniądze przy pomocy takiego właśnie systemu gry. Co warto...

Jakie kursy wybierać z szerokiej oferty bukmachera?

Ewidentnie nie brakuje osób, które chcą nie tylko grać, ale także wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich. Bardzo istotnym aspektem są m.in. wybierane...

Betgames STS – jak grać w gry Wojna, Poker i Bakarat?

Star-Typ Sport Sp. z o.o. (częściej nazywany skrótowcem w postaci STS) to przedsiębiorstwo zajmujące się szeroko pojętą bukmacherką. Swoje działania rozpoczęło jeszcze w...

Jak obstawiać zakłady na żywo?

Rosnąca popularność zakładów bukmacherskich nie dziwi. Faktem jest, że coraz więcej osób próbuje swoich sił w sportowych zakładach wzajemnych. Oferty bukmacherów są...