poniedziałek, 27 marca, 2023
spot_img

Betgames STS

Jak obstawiać zakłady na żywo?

Rosnąca popularność zakładów bukmacherskich nie dziwi. Faktem jest, że coraz więcej osób próbuje swoich sił w sportowych zakładach wzajemnych. Oferty bukmacherów są na prawdę szerokie, a ilość spotkań i opcji możliwych do obstawienia jest ogromna. Nie da się ukryć, że do najbardziej klasycznej oferty zakładów bukmacherskich należą zakłady przedmeczowe, tj. takie które można zawrzeć tylko i wyłącznie przed rozpoczęciem danego spotkania. W momencie, gdy dane spotkanie rozpoczyna się zakłady są blokowane i nie ma już możliwości postawienia zakładu przedmeczowego.

jak obstawiać zakłady na żywo
Jak skutecznie typować wyniki na żywo

Choć perspektywa zablokowanej opcji zawarcia zakładu jest dla spóźnialskich niekorzystna, zakłady bukmacherskie – poza zakładami przedmeczowymi – oferują również tzw. zakłady live, czyli zakłady zawierane na żywo, w trakcie trwania spotkania. Nie da się ukryć, że jest to doskonała opcja dla spóźnialskich, jak również dla osób pragnących na bieżąco obserwować interesujące ich spotkanie.

Zakłady live – czym różnią się od zakładów przedmeczowych?

Zakłady na żywo różnią się od zakładów przedmeczowych w sposób znaczny. Przede wszystkim, kursy przedmeczowe są raczej stałe, a minimalne spadki, bądź wzrosty są zwykle niezauważalne. W przypadku zakładów na żywo, kursy balansują zgodnie z przebiegiem danego spotkania. Łatwo więc wydedukować, że można łatwo zarobić ogromną sumę pieniędzy przewidując, że przegrywająca drużyna na koniec spotkania okaże się zwycięską.

Zaletą zakładów na żywo są przede wszystkim tzw. trackery, które pozwalają na ciągłe śledzenie przebiegu meczu oraz statystyk niezbędnych do prawidłowej oceny prawdopodobieństwa wystąpienia poszczególnych wydarzeń. Oprócz trackerów, zakłady bukmacherskie bardzo często oferują również transmisje na żywo poszczególnych wydarzeń, co stanowi bardzo lukratywną alternatywę dla nielegalnych streamów o niskiej jakości.

Zasadniczą różnicą w zakładach live są wydarzenia zawarte na okresy. Krótko mówiąc, bukmacherzy często dają możliwość obstawiania poszczególnych scenariuszy w krótkich, bądź dłuższych odstępach czasowych jak np od pierwszej, do dziesiątej minuty. Ta forma rozgrywki – o ile celnie typowana – gwarantuje niebotycznie wyższe kursy niż te przedmeczowe.

Betfan kod promocyjny na bonus
W Betfan obstawianie zakładów bez podatku od gier

Zakłady na żywo – Betclic

Bukmacher Betclic to bez wątpienia globalna marka, która zasłynęła na rynku głównie za sprawą niesamowicie szerokiej oferty zakładów na żywo. Nie da sie ukryć, że w połączeniu z bardzo funkcjonalną opcją cash-out, obstawianie na żywo w platformie Betclic.pl jest przyjemne. Na tle innych bukmacherów Betclic ma jedną z najszerszych ofert, sięgającą nawet niskich poziomów rozgrywkowych z całego świata.

Osoby, które nie posiadają konta w serwisie Betclic mogą założyć je w każdej chwili, jednocześnie otrzymując bonus od depozytu 550 zł. Opcja ta jest jedną z najkorzystniejszych na rynku i wiele osób decyduje się na podjęcie próby przemnożenia tejże kwoty na platformie Betclic.pl.

Zakłady live – Fortuna

Możliwość obstawiania zakładów na żywo daje również zakład bukmacherski Fortuna. Nie da się ukryć, że Fortuna – podobnie jak Betclic – również posiada bardzo szeroką ofertę zdarzeń na żywo. Sytuacja ma się podobnie względem cash-outu, który na tej platformie działa dość płynnie, tj. przystępnie dla graczy. W ofercie zakładów na żywo w Fortunie znajdują się zarówno najpopularniejsze sporty, takie jak piłka nożna, hokej na lodzie, tenis i koszykówka, jak również sporty nietypowe jak persepallo czy futsal.

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Zakłady na żywo w STS

Popularny, polski bukmacher STS od wielu lat istnieje na polskim rynku. Nie byłby to bukmacher kompletny bez szerokiej oferty zakładów live. STS jest zdecydowanie najlepszym polskim bukmacherem jeśli chodzi o funkcjonowanie zakładów live, jednak zdecydowaną wadą tego bukmachera jest źle funkcjonująca opcja cash-out, nad którą moderatorzy – jak sami twierdzą – ciągle pracują. Mimo to, na tle polskich bukmacherów to właśnie STS jest najlepszym dostawcą możliwości obstawiania wydarzeń sportowych na żywo, a szeroka oferta obejmuje zarówno wiodące dyscypliny, jak i te mniej znane.

W tej chwili Polski bukmacher STS ma promocję, w której każdy nowy gracz otrzymuje na początek 29 PLN bez depozytu! Żeby taki bonus otrzymać wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl. Bonus zostanie dopisany do konta gracza o rejestracji.

0 / 5. Ocen: 0

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce