poniedziałek, 2 października, 2023
spot_img

Betgames STS

Jak obstawiać polskie ligi piłki nożnej u bukmacherów?

Zdecydowana większość typerów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z światem bukmacherskim, decyduje się na obstawianie polskich rozgrywek. Wybór pada zwykle na polską Ekstraklasę albo 1 Ligę piłki nożnej – i jest w tym pewna logika. Po pierwsze bowiem, piłka nożna jest sportem uważanym za nasz narodowy i cieszącym się największą popularnością w naszym kraju. Po drugie, większość osób posiada już jakieś doświadczenie w jego ramach, często mimowolnie śledząc doniesienia z polskich boisk. Samo zorientowanie w temacie nie wystarczy jednak, by w obstawianiu być skutecznym i czerpać z tego zysk. Jak więc typować polskie ligi, aby odnosić w tym sukcesy?

jak obstawiać mecze ekstraklasy?
Jak typować mecze Polskiej Ekstraklasy?

Zasady typowania Ekstraklasy i 1 Ligi u polskich bukmacherów

  1. Analizujmy – jak najbardziej wnikliwa analiza jest kluczem do sukcesu w świecie bukmacherskim. Powinna ona obejmować zarówno same drużyny biorące udział w rozgrywkach, jak i aktualną sytuację w tabeli, fazę, w której znajdują się obecnie rozgrywki oraz harmonogram nadchodzących spotkań.
  2. Wybierzmy odpowiedni model – typowanie „na żywo” wymaga od nas podejmowania szybkich, a zarazem popartych wiedzą informacji. To przedmeczowe z kolei pozwala nam zastanowić się nad naszymi typami. Wybierzmy taki model, który będzie odpowiadał naszemu doświadczeniu.
  3. Zdecydujmy się na odpowiedniego bukmachera – zawsze porównujmy kursy i oferty różnych bukmacherów – tych najlepszych prezentujemy na końcu tego artykułu.
  4. Nie kibicujmy – kibicując, oddajemy się pewnym emocjom. W typowaniu nie ma na nie miejsca – musimy bazować na statystykach i analizach, a nie na naszych nadziejach związanych z wygraną danego zespołu.

Skąd brać typy na wydarzenia sportowe z polskich lig?

Źródło naszych typów na polskie ligi powinno być zaufane i sprawdzone. Właśnie dlatego tym najlepszym są studia przed- i pomeczowe, stanowiące prawdziwą kopalnię informacji analitycznych. Choć często pomija się ich oglądanie, chcąc odnosić sukcesy na scenie bukmacherskiej warto jednak tego nie robić. Same w sobie nie są jednak jedynym miejscem na pozyskiwanie inspiracji. Tym równie dobrym są… sami bukmacherzy. 

opinie o betgames

Forum bukmacherskie BetOnline znane jest ze skuteczności swoich Ekspertów i typerów, którzy obstawiają mecze Ekstraklasy. Typy na Ekstraklasę są oczywiście bezpłatne.

Jacek

forum betonline.net.pl

Kursy bukmacherskie są odzwierciedleniem ich typów – te większe sugerują, że bukmacher daje danej drużynie małe szanse na sukces, a te mniejsze – wprost przeciwnie. Nie rzadko zdarzają się niespodzianki i teoretycznie słabsza drużyna wygrywa z tą mocniejszą, mimo że kursy pokazywały coś innego. Dlatego oczywiście wszystkie typy bukmacherskie na Ekstraklasę czy inne ligi piłki nożnej w Polsce powinniśmy traktować bardzo jako wskazówki niż coś, co powinniśmy kopiować.

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Bukmacherzy z najatrakcyjniejszą ofertą na polskie ligi

Choć możliwość obstawiania polskich lig daje każdy działający w Polsce bukmacher, oferta każdego z nich różni się od innych. Właśnie dlatego warto zorientować się, który operator prezentuje tę najszerszą, a także posiada najatrakcyjniejsze kursy na interesujące nas spotkania. Warto przy tym zwrócić uwagę, że konto można posiadać u każdego z nich, wybierając ofertę najkorzystniejszą dla wybranego przez nas spotkania.

Fortuna – oferta na polskie ligi

Fortuna jest jednym z najbardziej doświadczonych bukmacherów w Polsce. Istnieje już od prawie 25 lat i w tym momencie stanowi najlepszy wybór dla wszystkich obstawiających 1 Ligę (jest jej tytularnym sponsorem). Plusem bukmachera jest jego program lojalnościowy, solidna aplikacja mobilna, ale też darmowe transmisje spotkań sportowych. Solidny bonus powitalny, w ramach którego pozyskamy 100 złotych na bezpieczny zakład i nawet 1000 złotych od pierwszej wpłaty z pewnością też jest czymś zachęcającym.

polski bukmacher sts bez depozytu 2020
Bukmacher STS kod promocyjny „BETONLINE” na bonus 29 PLN bez depozytu

STS – oferta na polskie ligi

Oferta STS – największego polskiego bukmachera – obejmuje wszystkie spotkania polskiej Ekstraklasy i większość tych rozgrywanych w ramach 1 i 2 Ligi. Podobnie, jak Fortuna, pozwala on na oglądanie transmisji na żywo – darmowych dla wszystkich typerów. Ponadto zapewnia możliwość korzystania z jednej z najlepszych aplikacji bukmacherskich na rynku. Ciekawie przedstawia się również jego bonus powitalny, w ramach którego otrzymać można nawet 1200 złotych od pierwszej wpłaty i 29 złotych freebetu (po wpisaniu kodu BETONLINE).

Innymi promocjami, którymi STS może się pochwalić to darmowy zakład 25 PLN na gry karciane w Betgames, a także 20 PLN na obstawianie zakładów esportowych.

Betclic – oferta na polskie ligi

Choć Betclic jest bukmacherem, który działa na naszym rynku dopiero od 2018 roku, ambitnie stara się on podbić świat bukmacherski, prezentując kompletną ofertę na spotkania polskiej Ekstraklasy oraz 1 Ligi. Sam w sobie słynie z bardzo czytelnego interfejsu, przyjaznego również dla początkujących. Każdemu spotkaniu towarzyszy u niego jego wizualizacja, która pozwala szybko się w nim zorientować, a aplikacja mobilna jest wspaniałym narzędziem dla wszystkich tych, którzy wybierają model zakładów na żywo. Pozwala na szybkie składanie zakładów oraz posiadanie wszystkich niezbędnych statystyk pod ręką.

0 / 5. Ocen: 0

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce