sobota, 3 czerwca, 2023
spot_img

Betgames STS

Jak obstawiać gry karciane od Betgames? Poradnik dla początkujących

Betgames to usługa w obrębie serwisu internetowego bukmachera STS, która z miesiąca na miesiąc nabiera na popularności. Choć została wprowadzona stosunkowo niedawno, już dziś przyciąga do siebie mnóstwo typerów czy to poszukujących emocji, czy też upatrujących w niej korzyści finansowych. Co powinniśmy zrobić chcąc z niej skorzystać? Jak obstawiać gry karciane u najpopularniejszego polskiego bukmachera? Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem, który cały ten proces opisuje w sposób prosty, krok po kroku.

jak obstawiac gry karciane betgames
Jak wygrywać pieniądze na obstawianiu gier karcianych?

Najważniejsze informacje na temat Betgames

Betgames to nazwa nowej usługi bukmachera STS, pozwalającej na obstawianie gier karcianych rodem z kasyn – w formule na żywo, całodobowo. Jest ona wynikiem współpracy wspomnianego operatora z firmą o dokładnie tej samej nazwie (Betgames), która to odpowiedzialna jest za dostarczanie profesjonalnych transmisji gier karcianych – i nie tylko. To właśnie ta firma dba o to, aby gracze mogli oglądać ich symulacje, przeprowadzane w asyście pięknej krupierki – do bukmachera z kolei należy obsługa bukmacherskiej części całego przedsięwzięcia, a zatem opatrywanie owych transmisji opcjami i kursami bukmacherskimi, zależnymi od tego, co dzieje się na stole oraz zarządzanie budżetem typującego i wszystkim, co ma z nim związek.

Typowanie gier karcianych odbywa się w dokładnie tej samej formule, co obstawianie klasycznych spotkań sportowych na żywo. Pamiętajmy, że:

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

  • STS nie ma wpływu na rozdania – bierze je od podmiotu zewnętrznego, Betgames.
  • Ważną częścią całego procesu jest krupierka – to ona przeprowadza symulacje gier karcianych, tasuje i rozdaje karty, ale też wydziela czas na obstawianie.
  • W Betgames nie ma możliwości zawierania kuponów akumulacyjnych – jeden kupon to dokładnie jeden zakład.

Jak obstawiać Betgames? – krok po kroku

Betgames to usługa stanowiąca integralną część oferty bukmachera Star-Typ Sport (obecnie tylko on współpracuje z tym dostawcą transmisji). Jako taka, nie wymaga posiadania osobnego konta do typowania w jej obrębie. Jeżeli więc mamy już je i kiedyś obstawialiśmy u tego bukmachera klasyczne spotkania sportowe, wystarczy, że zalogujemy się. Jeśli z kolei sytuacja jest inna, a podejście do gier karcianych będzie naszym pierwszym kontaktem ze światem bukmacherskim, warto podążać za krokami, które wymieniamy poniżej.

Betfan kod promocyjny na bonus
W Betfan obstawianie zakładów bez podatku od gier

1. Rejestracja u bukmachera STS

Najważniejszym krokiem prowadzącym ku typowaniu gier karcianych jest rejestracja u bukmachera na www.sts.pl. Została ona uproszczona przez niego do absolutnego minimum i wymaga od nas zaledwie wypełnienia prostego i czytelnego formularza rejestracyjnego. Zadbajmy o to, aby podać w nim poprawne dane – w późniejszym okresie (po miesiącu aktywności konta tymczasowego) będą one weryfikowane na podstawie naszego dowodu osobistego. Proces rejestracji jest też jedynym momentem, w którym możemy (i powinniśmy):

  • wyrazić chęć otrzymania bonusu powitalnego – nic nas to nie kosztuje, a jest w stanie dać nam nawet 1200 złotych na darmową grę, również w obrębie Betgames (dokładna kwota zależy od kwoty naszego pierwszego depozytu);
  • podać kod promocyjny – w specjalnym polu na kod bonusowy warto wprowadzić kod BETONLINE – da on nam 29 złotych w postaci freebetu, bez większych zobowiązań. Będziemy mogli to wykorzystać na nasze pierwsze zakłady.

Po rejestracji możemy dokonać logowania przy użyciu danych wprowadzonych w jej trakcie.

2. Depozyt pierwszych środków na grę

Aby móc typować w obrębie Betgames, musimy posiadać środki na koncie – to dość oczywiste. Powinniśmy je wpłacić przy użyciu wybranej przez nas formy płatności. STS oferuje ich sporo, a w ich palecie mamy między innymi płatność kartą kredytową (VISA / Mastercard), niemal dowolnym systemem szybkich płatności (dotpay, PayU), BLIKiem czy PayPalem. STS oferuję również bonusy w Betgames, między innymi freebet o wartości 20 PLN, czy też 29 PLN bez depozytu z kodem „BETONLINE„.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Uwaga! Pamiętajmy, że kwota bonusu powitalnego w STS jest równa kwocie pierwszej wpłaty. Postarajmy się więc wykorzystać to do maksimum – zwłaszcza, że taka szansa później nie pojawi się już nigdy.

3. Wybieramy odpowiednią dla nas grę karcianą

Choć Betgames jako firma daje bukmacherom możliwość sięgnięcia po aż 10 różnych gier (nie tylko karcianych), STS w tym momencie oferuje dostęp do trzech: pokera, bakarata oraz wojny. Rozdanie w każdej z nich przebiega bardzo szybko, a każda rządzi się najbardziej klasycznymi zasadami (legalny poker w Polsce, dzięki usłudze Betgames kieruje się na przykład zasadami znanymi z najpopularniejszej jego odmiany – Texas Hold’em).

Nic nie zamyka nas w obrębie jednej gier karcianych – ich charakterystyka, prostota zasad oraz dynamizm każdego z rozdań umożliwiają szybkie wchodzenie i wychodzenie z gry. Nie musimy też od razu grać – możemy obserwować rozgrywkę i to na podstawie obserwacji dokonać wyboru gry, która najbardziej nam przypasuje.

4. Typujemy

Po wykonaniu wszystkich wyżej wspomnianych kroków możemy przystąpić do właściwego typowania w Betgames STS. Pamiętajmy, aby obstawiać z głową i umiejętnie dysponować własnym budżetem. Jeżeli z kolei przystępujemy do obrotu bonusem powitalnym, upewnijmy się, że gramy po właściwych kursach, aby obrót ten po prostu się naliczał.

0 / 5. Ocen: 0

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce