sobota, 3 czerwca, 2023
spot_img

Betgames STS

Jak obstawiać bakarat w Betgames? – 5 wskazówek

Bakarat jest jedną z grą stanowiących część usługi Betgames, stanowiącej coraz popularniejszą i wzbudzającą coraz większe zainteresowanie część oferty polskiego bukmachera STS. Jest jednocześnie jedną z gier, które dla wielu graczy stanowią niewiadomą – wszystko ze względu na to, że nie jest ona w naszym kraju najpopularniejsza. Mimo wszystko jednak te osoby, które decydują się na zainteresowanie się nią nigdy tego nie żałują i doceniają takie jej aspekty, jak proste do pojęcia zasady czy dynamizm rozgrywki. W tym krótkim poradniku przedstawimy pięć naszych wskazówek, dzięki którym będziemy w stanie nabrać skuteczności w typowaniu bakarata w Betgames.

Jak skutecznie obstawiać bakarat w Betgames
Jak skutecznie obstawiać bakarat w Betgames? – 5 praktycznych wskazówek

1. Poznajmy zasady gry w bakarat

O ile zasady gry w wojnę są szeroko znane i mogą być przez nas kojarzone z dzieciństwem, istnieje spore prawdopodobieństwo, że o bakaracie słyszymy pierwszy raz. Gra ta rzeczywiście jest czymś stosunkowo nowym i mamy prawo po prostu jej nie znać. Nie zwalnia nas to jednak z odpowiedniego przygotowania się do jej obstawiania, u podstaw którego leży poznanie zasad rządzących rozgrywką

Zasady gry w Bakarat nie są trudne do przyswojenia. W rozgrywce w bakarata bierze udział dwoje graczy – krupier oraz zawodnik wirtualny (my jesteśmy tutaj obserwatorami). Każdy z nich otrzymuje po dwie karty, każdej z których jest przypisana z góry określona wartość. Karty od 2 do 9 zachowują swoje wartości, karta 10, dama, walet oraz król to wartość 0, a as – 1. Wartość obu kart jest sumowana, a wygrywa ten uczestnik rozdania, który najbardziej zbliży się cyfrze 9.

Rozgrywka w bakaracie może zatem zakończyć się wygraną krupiera, wirtualnego gracza lub rezultatem remisowym. 

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Zasady gry w Bakarat to nie wszystko, co powinniśmy znać. Ważne są też etapy każdego z rozdań – te są bowiem podzielone na fazy, przed każdą z których możemy zawierać zakłady na dowolną opcję. Poznajmy też nasze możliwości obstawiania – w ten sposób będziemy dobrze zorientowani w tym, co będzie się działo na stole.

2. Pooglądajmy kolejne rozdania

Bardzo wiele osób, które decydują się na gry karciane i obstawianie bakarata w ramach usługi Betgames decyduje się też na zawarcie zakładu bezpośrednio po wejściu. To błąd, którego zazwyczaj żałują. Warto obejrzeć co najmniej kilka rozdań, by dowiedzieć się więcej na temat schematów rządzących grą. Możemy już znać zasady tej wspaniałej gry karcianej – możemy wiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi. Tak naprawdę jednak dopiero rzeczywistość skonfrontuje naszą teoretyczną wiedzę z tym, co naprawdę ma miejsce. Oglądanie przydaje się również doświadczonym obstawiającym. Nikt nie zmusza nas do typowania każdego kolejnego rozdania. Co więcej, nie jest to też polecane – zwłaszcza przez osoby uważające się za profesjonalnych typerów.

3. Skorzystajmy z wersji demo

Wersja demonstracyjna bakarata udostępniana jest przez jego dostawcę – Betgames. Dzięki niej jesteśmy w stanie typować każde kolejne rozdanie (dokładnie to, które jest prezentowane u bukmachera STS) wirtualnymi środkami niepochodzącymi z naszego salda depozytowego. Jest to więc świetna imitacja prawdziwej gry – taka, dzięki której możemy nauczyć się zarówno systemu obstawiania, jak i rozsądnego zarządzania budżetem czy analizowania sytuacji, która pojawia się na ekranie. Wersja w Betgames STS demo stanowi najlepszy sposób na nabieranie doświadczenia. Najlepszy, bo nieprowadzący do utraty funduszy w jego trakcie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

4. Umiejętnie zarządzajmy własnym budżetem

Bakarat jest grą, podobnie jak inne gry karciane w STS, w której jedno rozdanie trwa zaledwie kilka minut (średnio: dwie). W związku z tym stwarza potencjał ku bardzo szybkiemu roztrwonieniu środków, którymi się dysponuje. Warto mieć tego świadomość i dopasować stawki adekwatnie do tego. Pamiętajmy, że doświadczenie w obstawianiu zdobywa się przez częste typowanie. Mniejsza stawka pozwoli nam na więcej zakładów.

polski bukmacher bez podatku
Polskie zakłady bukmacherskie Betfan – obstawianie z bonusem

Nie zapominajmy też, że nic nie zmusza nas do brania udziału w każdym rozdaniu – niektóre możemy po prostu oglądać. Najlepiej więc robić sobie przerwy – dobrze to wpłynie zarówno na naszą skuteczność, jak i na portfel.

5. Słuchamy krupiera

Olbrzymią pomocą przy obstawianiu nie tylko bakarata, ale i każdej innej gry dostępnej w obrębie usługi Betgames u bukmachera STS, jest krupier. Nie tylko wykłada on karty i dba o to, by każde rozdanie było dla nas atrakcyjne i angażujące, ale też troszczy się o to, byśmy wiedzieli, co rozgrywa się na stole. W związku z tym po każdej fazie obstawiania dokonuje stosownej analizy, dzięki której możemy się dowiedzieć więcej na temat szans wystąpienia konkretnej opcji bukmacherskiej. Krupier potrafi więc być świetną pomocą – nie polegajmy na nim na ślepo i pamiętajmy o tym, by podejmować w pełni świadome decyzje. Mimo wszystko jednak traktujmy go jako źródło cennych informacji.

Warto wiedzieć: STS aktualnie daje dostęp wyłącznie do angielskiego stołu do typowania bakarata. Oznacza to, że krupierka lub krupier posługują się tutaj właśnie językiem Szekspira. Dla osób nieznających angielskiego ta porada może więc okazać się nietrafiona. Krupierzy zwykle posługują się prostym językiem – istnieje więc możliwość wydedukowania tego, co tak właściwie chcą nam przekazać.

5 / 5. Ocen: 5

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce