poniedziałek, 2 października, 2023
spot_img

Betgames STS

eFortuna nowe promocje i bonusy dla typerów

eFortuna to jeden z kluczowych zawodników na polskiej scenie bukmacherskiej. 7 lipca 2020 roku firma postanowiła uatrakcyjnić swoją ofertę promocyjną kierowaną do nowych graczy, wzbogacając ją przy jednoczesnym zachowaniu starej jej formuły. Na co można więc liczyć rejestrując się u niej w tym momencie? Jak wykorzystać w pełni dawane przez nią bonusy? Na tym skupimy się w tym przewodniku po nowej ofercie tego topowego bukmachera.

efortuna nowe promocje i bonusy
Bukmacher eFortuna – aktualne promocje i bonusy za darmo

Bonus od depozytu w nowej ofercie Fortuny

Jednym z wymagań bonusu od depozytu jest dokonanie obrotu środkami. Już na początku warto zaznaczyć, że tego nie możemy dokonywać w obrębie usługi Wirtualnych Sportów. Wszędzie indziej jest to możliwe.

Bonus od depozytu wciąż stanowi filar oferty promocyjnej bukmachera Fortuna. W jego ramach bukmacher jest w stanie przyznać nam aż 2000 złotych w darmowych środkach (wcześniej było to zaledwie 1000 złotych), zależnie od pierwszego depozytu (bonusowa kwota jest jego równowartością). Wszystko odbywa się na zasadach podobnych do tych „sprzed odświeżenia”:

  • Podczas rejestracji na stronie www.efortuna.pl musimy zaznaczyć chęć otrzymania bonusu.
  • Do 3 dni od momentu rejestracji musimy dokonać pierwszego depozytu – najlepiej 2000 złotych, aby w pełni wykorzystać bonus.
  • Do 4 dni od pierwszej wpłaty musimy postawić pierwszy kupon, mogą być też zakłady na żywo.
  • Od tego momentu mamy 30 dni na to, by dokonać czterokrotnego obrotu pierwszej wpłaty (w przypadku 2000 złotych na zakłady będziemy musieli wydać 8000 złotych). Może on być dokonany wyłącznie na kuponach z minimum trzema zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 1.56.

Dopiero po spełnieniu powyższych warunków środki bonusowe (w wysokości równej pierwszej wpłacie, ale nie większej niż 2000 złotych) trafią na nasze konto główne i będą możliwe do wykorzystania w dowolny sposób. Można obstawiać wszystkie zakłady bukmacherskie z oferty firmy eFortuna online.

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Zakład bez ryzyka w nowej ofercie Fortuny

Bezpieczny zakład tyczy się głównej oferty bukmachera Fortuna i nie można z niego korzystać w ofercie na Wirtualne Sporty.

Legalny w Polsce bukmacher eFortuna znany jest z ciekawych promocji dla typerów, nowe bonusy bukmacherskie jakie propnouje graczom są tym razem niezwykle atrakcyjne. Zakład bez ryzyka pozwala nam odzyskać środki z naszego pierwszego zakładu o wartości nawet 200 złotych (wcześniej maksimum było dwa razy mniejsze), zależnej od kwoty, jaką postawiliśmy właśnie na pierwszy kupon (aby wykorzystać promocję w pełni, musimy postawić 227 złotych). Bukmacher zwróci nam je, jeśli ten okaże się przegrany – jeżeli z kolei wygramy, pozyskamy swoją wygraną w sposób standardowy, po prostu nie korzystając z bezpiecznego zakładu.

Freebet 20 złotych w nowej ofercie Fortuny

Każdemu użytkownikowi, który dokona pełnej weryfikacji swojego świeżo założonego konta Fortuna przyznaje aż 2800 punktów FKP (Fortuna Klub Plus) w ramach jej programu lojalnościowego. Punkty te stanowią równowartość 20 złotych w tak zwanym freebecie – darmowych środkach bez zobowiązań, możliwych do postawienia na dowolne spotkanie w obrębie oferty bukmachera. Wcale nie musimy ich wymieniać od razu – możemy je zbierać dalej, by zyskać dostęp do dodatkowych nagród (nie tylko freebetów, ale też specjalnych bonusów).

Program lojalnościowy Fortuny nagradza wszystkie nasze zakłady – za każde wydane 2 złote pozyskujemy 1 punkt FKP. Punkty nigdy nie wygasają  – możemy je więc zbierać tak długo, jak tylko chcemy.

Betfan kod promocyjny na bonus
W Betfan obstawianie zakładów bez podatku od gier

Gdzie korzystać z bonusowych środków od bukmachera eFortuna?

Pozyskiwane przez nas środki bonusowe możemy wykorzystać na grę w obrębie pełnej oferty głównej bukmachera Fortuna (za wyjątkiem tych, o których wspomnieliśmy wcześniej, a które nie działają w ramach Wirtualnych Sportów). Oferta ta pokrywa większość istniejących dyscyplin sportowych, ze szczególnym naciskiem na:

  • piłkę nożną – choć Fortuna pokrywa w pełni spotkania reprezentacyjne i największe ligi świata (w tym Ekstraklasę), słynie z najbogatszej oferty na polską 1. Ligę, której jest tytularnym sponsorem;
  • siatkówkę – „drugi sport narodowy” Polaków pokrywany jest na poziomie ligowym i reprezentacyjnym;
  • e-sport – firma daje dostęp do bogatej palety gier z zapleczem e-sportowym (w tym LoLa czy CSa) z bardzo dobrym pokryciem najważniejszych wydarzeń w ich obrębie.

Coś dla siebie znajdą w jej ramach również wielbiciele bardziej niszowych sportów – golfa, żużla, lotek czy krykieta.

Nowa oferta promocyjna bukmachera eFortuna potwierdza, że ta firma bardzo poważnie traktuje swoich graczy. Dobre warunki obrotów to kolejna zaleta tego bonusu. Warto skorzystać jeśli chcemy obstawiać zakłady u bukmachera, który nie limituje graczy.

0 / 5. Ocen: 0

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce