poniedziałek, 2 października, 2023
spot_img

Betgames STS

Czym jest bakarat i jakie są zasady gry?

Betgames to usługa, która u bukmachera STS ulega stałemu rozwojowi. Wraz ze wzrostem popularności, który stale odnotowuje, w jej obrębie pojawiają się nowe gry, zachęcające typujących do spróbowania swoich sił w ich obstawianiu. Jedną z gier, które były w tej usłudze już w momencie jej wprowadzania na polski rynek jest bakarat. W tym krótkim poradniku wyjaśnimy, w obrębie których rynków bukmacherskich jesteśmy w stanie obstawiać w nim każde z rozdań i z czym każda opcja bukmacherska ma związek.

co to jest bakarat i jakie są zasady gry
Czym jest bakarat i jakie są zasady gry w Betgames?

Warto wiedzieć: dostępność poszczególnych rynków zależy wyłącznie od sytuacji na stole. Wygląda to dokładnie tak samo, jak w przypadku opcji bukmacherskich przy obstawianiu na żywo. Te, które nie są już możliwe do wystąpienia znikają (w konkretnym rozdaniu) z oferty, a te, które pozostaną – najczęściej zmieniają swój kurs.

Czym tak właściwie jest bakarat i jakimi zasadami się rządzi?

Bakarat to gra karciana, która dla większości Polaków jest czymś dość nieznanym. Mimo to jednak jest bardzo przystępna w odbiorze, a swoimi zasadami przypomina znaną każdemu doskonale wojnę. W niej również dochodzi do pojedynku dwóch uczestników rozdania – z tym, że na nieco innych zasadach. W bakaracie w usłudze Betgames na www.STS.pl krupier pojedynkuje się z wirtualnym graczem. Każdemu z nich w czasie rozdania przydzielane są po dwie karty o określonych wartościach:

  • karty od 2 do 9 mają wartość taką, jaka się na nich znajduje;
  • walet, dama i król to wartość 0;
  • as to wartość 1.

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Zwycięzcą każdego rozdania jest ten gracz, który najbardziej zbliży się cyfrze 9 wartością swoich dwóch kart. Istnieje możliwość wyniku remisowego.

Przegląd rynków bukmacherskich na bakarat w Betgames

Decydując się na obstawianie bakarata w ramach usługi Betgames, stajemy przed koniecznością wyboru jednej z kilku opcji właśnie na obstawianie. Typować możemy albo przed rozpoczęciem całego rozdania (wtedy do dyspozycji mamy każdy z niżej przez nas wymienionych rynków), albo też przed kolejnymi etapami tegoż właśnie. Wszystkie dostępne opcje jakie można obstawiać w Betgames STS prezentujemy poniżej.

Wynik rozdania

Jest to najbardziej podstawowy rynek bukmacherski na bakarat. Wskazujemy w nim wynik rozdania. Możemy tutaj postawić na zwycięstwo wirtualnego gracza (nie mylić z nami samymi – nie bierzemy tutaj aktywnego udziału w rozgrywce), albo też krupiera. Istnieje też wysoce opłacalna możliwość postawienia na wynik remisowy. Z uwagi na niskie prawdopodobieństwo jego wystąpienia, opatrywany jest zwykle największym kursem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Więcej czerwonych / czarnych kart

W obrębie tego rynku wskazujemy na to, jaki kolor kart będzie dominował na stole po zakończeniu rozdania. Liczone są tutaj również karty dodatkowe, jeśli zajdzie konieczność ich wyciągnięcia. Rynek ten jest najbardziej opłacalny jeszcze przed rozpoczęciem rozdania – zależnie od koloru pierwszej wyciągniętej karty wzrasta kurs na tę o kolorze przeciwnym do niej.

Tyle samo czerwonych i czarnych

Ten rynek pozwala nam postawić na równy rozkład kolorystyczny kart, które pojawią się ostatecznie na stole. Oznacza to, że finalnie znajdą się na nim dwie karty czerwone i dwie czarne (a w przypadku konieczności „dociągnięcia” kart – po trzy te same).

Następna karta – czerwona / czarna

Wskazujemy tutaj kolor karty, która zostanie wyciągnięta przez krupiera w następnej kolejności. Rynek ten zazwyczaj zachowuje kurs przez wszystkie kolejne etapy rozdania (prawdopodobieństwo jest zachowywane).

Betfan kod promocyjny na bonus
W Betfan obstawianie zakładów bez podatku od gier

Duża / Mała

Ten rynek pozwala nam typować ilość kart, jakie przydzielone zostaną uczestnikom rozgrywki w konkretnym rozdaniu. Stawiając na dużą wskazujemy, że zostanie „dociągnięta” dowolna karta (będzie ich 5 lub 6). Stawiając na małą uznamy, że rozdanie rozstrzygnie się bez konieczności dokładania kolejnych kart.

Dowolna para

Rynek, w którym typujemy wystąpienie dowolnej party kart o tej samej wartości (cała para musi znaleźć się na stole u jednego uczestnika rozgrywki – niezależnie od tego, czy pojawi się u gracza czy u krupiera).

Para gracza / Krupiera

Jest to bardziej precyzyjna wersja poprzedniego rynku bukmacherskiego, w której wskazujemy na wystąpienie pary u krupiera lub gracza (wyłącznie u jednego z nich). Pozwala wygrać więcej, ale wiąże się z większym ryzykiem. 

Idealna para

Opcja opatrzona zwykle zdecydowanie największym kursem. Idealna para zakłada pojawienie się dwóch identycznych kart w ręce gracza lub krupiera – na przykład dwóch króli karo. Jest to możliwe, gdyż w obrocie krupiera może być nawet osiem talii kart tasowanych między sobą.

Kursy a rynki bukmacherskie w bakaracie w Betgames

Podobnie, jak to jest z dostępnością rynków bukmacherskich, również kursy na nie zmieniają się dynamicznie i zależnie od tego, co aktualnie rozgrywa się na stole. Kursy bukmacherskie w bakarat na Betgames od www.STS.pl są w stanie podpowiedzieć nam bardzo wiele i są czymś niesamowicie przydatnym, zwłaszcza przy konieczności tak szybkiego podejmowania decyzji bukmacherskich.

Jeśli dana opcja opatrzona jest niskim kursem bukmacherskim, prawdopodobieństwo jej rzeczywistego wystąpienia jest większe. Jeśli bukmacher na danym rynku pozwala wygrać więcej, uważa go za mniej prawdopodobny do wystąpienia (dlatego też kusi, by to właśnie na niego postawić).

5 / 5. Ocen: 5

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce