sobota, 3 czerwca, 2023
spot_img

Betgames STS

Cashout – na czym polega ta opcja dostępna w firmach bukmacherskich?

W firmach bukmacherskich możesz wygrywać na wiele sposobów. Np. tradycyjnie, czyli po zakończeniu konkretnego wydarzenia sportowego. Coraz więcej podmiotów z tej dziedziny oferuje także tę usługę. Czym cechuje się cashout? Dlaczego warto się na nią zdecydować? Kiedy jest ku temu odpowiedni moment? W jakich zaś sytuacjach cashout nie będzie do końca odpowiednim rozwiązaniem?

gdzie najlepszy cashout
Cashout – na czym polega ta opcja dostępna w firmach bukmacherskich?

Podstawowe informacje na temat usługi Cashout u bukmacherów

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak można wygrywać w firmach bukmacherskich? Jesteś amatorem, jeśli chodzi o tę dziedzinę? Co prawda interesujesz się sportem od dobrych kilku, czy kilkunastu lat, aczkolwiek jeszcze nigdy w swoim życiu nie miałeś konta bukmacherskiego? Dowiedz się zatem, jak można zarabiać. Pierwsza opcja jest klasyczna. Trzeba zatem zagrać zakład i czekać do końca na jego rozstrzygnięcie. Potem ewentualna wygrana zostaje automatycznie dopisana do stanu konta. Jest też nieco inna opcja. Możesz np. zdecydować się na cashout.

Ta usługa jest coraz częściej oferowana przez najlepsze firmy bukmacherskie jak STS, Fortuna, Fuksiarz czy eWinner. Klienci chętnie zaś z niej na co dzień korzystają. Dzięki tej opcji możesz bowiem wcześniej zainkasować wygraną. Najlepiej będzie to jednak wyjaśnić na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że postawiłeś kupon akumulowany składający się z pięciu wydarzeń. Cztery z nich już weszły? Możesz poczekać tradycyjnie na wynik piątego starcia. Jest też inna opcja. Chodzi właśnie o cashout. W tym pierwszym przypadku albo zgarniesz 100% z puli, albo zostaniesz z niczym, czyli nic nie wygrasz… Możesz zaś zdecydować się na cashout.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl29 PLN bez depozytuBETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Bukmacher internetowy posiadający tę usługę w swojej ofercie przedstawi Ci propozycję finansową. Jeśli Ci się ona spodoba, to możesz wycofać kupon i zgarnąć pieniądze. Oczywiście, to nie będzie 100% sumy, którą mógłbyś wygrać w przypadku trafienia piątego wydarzenia (bez żadnego wycofywania kuponów). Na pewno jednak nie zostaniesz z niczym. A dla wielu osób to bardzo istotna kwestia.

Cashout pozwala zminimalizować niepotrzebne ryzyko

Ta usługa jest nieprzypadkowo tak popularna wśród graczy, a w rankingu bukmacherów niemal wszystkie firmy je graczom udostępniają. Warto zauważyć, że cashout pozwala m.in. mocno zminimalizować ryzyko. Dla każdego powinna to być zaś istotna kwestia. To trochę tak, jak z ekipami piłkarskimi na ważnych zawodach. Mówi się, że atakiem można wygrać pojedyncze potyczki. Z kolei dobra, szczelna defensywa to klucz do triumfu na całej imprezie… Jeśli chcesz regularnie zarabiać na zakładach bukmacherskich to przede wszystkim musisz zatem myśleć o zminimalizowaniu ryzyka. Dopiero w dalszej kolejności skupiaj się na wysokich wygranych pieniężnych. W bukmacherce nie opłaca się być zbyt pazernym.

superbet polska freebet
Kod promocyjny w Superbet na darmowe bonusy

Znane polskie powiedzenie mówi, że „chytry dwa razy traci”. I tak często dzieje się w praktyce. Wiele razy zdarzyła się bowiem taka sytuacja, że gracze mogli wycofywać swoje kupony. Zaproponowany cashout był naprawdę niezły. Typerzy woleli jednak poczekać na wynik ostatniego wydarzenia. I finalnie okazało się, że przegrali i zostali na lodzie, ponieważ nie wygrali ani jednego grosza.

Kiedy wybrać cashout w zakładach bukmacherskich?

Cashout jest stosowany np. w przypadku bardziej rozbudowanych kuponów akumulowanych. Zagrałeś coś takiego? Masz na kuponie ako siedem wydarzeń? Praktycznie wszystkie już weszły? Czekasz tylko na rezultat ostatniego starcia? W takim razie warto na poważnie zastanowić się nad tym rozwiązaniem. Sprawdź, jaki cashout zostanie Ci zaproponowany przez bukmachera internetowego, u którego aktualnie grasz. Być może propozycja już teraz będzie na tyle atrakcyjna, że się na nią zdecydujesz.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Pamiętaj bowiem o tym, by w pierwszej kolejności ograniczyć ryzyko. Jeśli zatem opcja zaproponowana przez przykładowo bukmachera STS cashout jest dla Ciebie całkiem korzystna, to nie ma sensu się wahać. W ten sposób zaoszczędzisz sobie stresu i nerwów. Przy okazji zasilisz swoje konto i na pewno nie będzie takiej sytuacji, że ostatnie wydarzenie wszystko Ci popsuje.

Kiedy nie ma sensu decydować się na cashout?

Dużo na tej płaszczyźnie zależy nie tylko od nas samych, ale tak samo od propozycji wystawianych przez Polskie firmy bukmacherskie. Na pewno warto mieć konta u sprawdzonych, legalnych podmiotów, które aktualnie są na topie. Dzięki temu możesz liczyć na hojne oferty w ramach tej opcji. Im słabszy bukmacher, tym gorszy cashout. Z tej opcji nie ma sensu zaś korzystać, jeśli oferta jest naprawdę kiepska… Masz zagrany kupon akumulowany składający się z pięciu wydarzeń? Już dwa weszły? W takim przypadku oferta może nie być jeszcze szczególnie atrakcyjna. W końcu to kolejny rodzaj rozgrywki między Tobą, a firmami bukmacherskimi.

Te podmioty chętniej oferują dobry cashout, jeśli mają świadomość, że w innym razie możesz wygrać dużo pieniędzy. Załóżmy, że masz kupon ako składający się z czterech wydarzeń. Jeśli weszły już trzy z nich, dodatkowo z najwyższymi kursami, to możesz liczyć na hojne propozycje. W końcu firmie bukmacherskiej będzie zależało na tym, byś wycofał zakład (jeśli masz już tylko jedno wydarzenie z najniższym kursem na kuponie).

5 / 5. Ocen: 4

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce