wtorek, 3 października, 2023
spot_img

Betgames STS

Bonusy i promocje w Betgames u bukmachera STS

Gry karciane jakiś czas temu stały się usługą bardzo popularną, a wręcz rozchwytywaną przez znudzonych standardowym typowaniem obstawiających, ale i tych, którzy liczą na emocje „tu i teraz”, bez czekania na to, aż spotkanie sportowe się rozpocznie i rozegra. Pionierem na rynku tej usługi dodatkowej była firma STS, która swoją ofertę przygotowała w kooperacji z Betgames (nazywając swoją usługę właśnie nazwą tej ostatniej firmy). W tym artykule skupimy się na tym, jakie bonusy i promocje w tym momencie oferuje polski bukmacher właśnie na swoją usługę Betgames oraz opiszemy, w jaki sposób wykorzystać je w pełni.

betgames promocje i bonusy
Jakie promocje i bonusy dostępne są w Betgames STS?

Czym tak właściwie jest Betgames?

Usługa gier karcianych w obrębie oferty bukmachera Star-Typ Sport to dodatkowa funkcjonalność, która początkowo miała stanowić odskocznię od standardowych zakładów, a dziś pełni już bardzo ważną rolę w tejże ofercie. Pozwala na typowanie symulacji gier karcianych, przy czym całość obiera formułę LIVE, ze zmiennymi w zależności od sytuacji na stole kursami i opcjami bukmacherskimi.

Główną częścią usługi są transmisje gier karcianych, które leżą w gestii firmy Betgames (to od jej nazwy wzięło się określenie całej tej usługi). To ona dba więc o ich realizację, nagrywając każde z rozdań na bieżąco, w asyście pięknej krupierki, która kontroluje jego przebieg, dba o rozdawanie i tasowanie kart oraz wyznaczenie czasu na typowanie. STS z kolei odpowiedzialny jest za bukmacherską stronę tejże usługi i legalne gry karciane jakie są tam dostępne, a zatem proponowanie opcji bukmacherskich zależnych od aktualnego przebiegu rozdania, ale też przypisywanie im właściwych kursów bukmacherskich. To do niego również należy proponowanie akcji promocyjnych na gry karciane, główne z których przedstawiamy w dalszej części poradnika.

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Co trzeba wiedzieć o Betgames?

  • Nad każdym rozdaniem czuwa krupierka, która przeprowadza całą symulację, ale dba o dokładne informowanie użytkowników o wszystkim tym, co dzieje się w jej obrębie.
  • Transmisje pochodzące od firmy Betgames są niezależne od bukmachera STS – ten zaledwie wstawia je na swojej stronie i udostępnia możliwość ich typowania. Dzięki temu możemy mieć pewność, że bukmacher nie ma żadnego wpływu na przebieg spotkań (inaczej niż chociażby w przypadku sportów wirtualnych).
  • Betgames było pierwsze, jeśli chodzi o usługi gier karcianych u polskich bukmacherów. Nie jest jednak jedyne, a podobne usługi świadczy również kilku innych dostawców.
  • W Betgames zakłady przyjmowane są całodobowo, zawsze w formule „na żywo” – w międzyczasie krupierki oczywiście zmieniają się, by zapewnić najwyższą jakość usług.
  • W Betgames obstawiać możemy również na polskim stole pokerowym – ten działa jednak tylko w z góry określonych godzinach (15:00 – 24:00).
  • Sama firma Betgames posiada w swoim asortymencie sporo więcej gier losowych, a nienazwanie usługi „grami karcianymi” przez STS oznacza, że może on planować poszerzenie swojej oferty o inne pozycje z jej asortymentu. Można się więc spodziewać, że wciąż pilotażowa usługa będzie ulegała rozwojowi i poszerzaniu.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonus powitalny STS a Betgames

Główną częścią oferty promocyjnej bukmachera STS od zawsze jest jego bonus powitalny, skierowany wyłącznie do nowych graczy. Uzależniony jest on od pierwszej wpłaty i jest jej podwojeniem, co oznacza, że deponując 300 złotych otrzymamy gratisowe 300 złotych. Maksymalna kwota, jaką jesteśmy w stanie otrzymać w ramach tego bonusu wynosi 1200 złotych, przy czym zawsze trafia ona na specjalne saldo bonusowe – zanim pojawi się na tym głównym i stanie się możliwa do wypłacenia, konieczne będzie dokonanie obrotu wszystkimi środkami znajdującymi się na nim. Obrót musi być trzykrotny (wpłacając 300 złotych musimy zagrać za 900 złotych) i dokonany na kuponach z kursem całkowitym o wartości przynajmniej 1,91. Do obrotu zaliczane są wyłącznie kupony wygrane (grając za 10 złotych i wygrywając, pomniejszamy pozostały obrót właśnie o 10 złotych).

Betfan kod promocyjny na bonus
W Betfan obstawianie zakładów bez podatku od gier

Z uwagi na wymagania bonusu powitalnego, ten może być wykorzystane w obrębie usługi Betgames, przy czym w jej ramach możemy zarówno za niego grać, jak i obracać środki z konta bonusowego. Pamiętajmy jednak, żeby kurs każdego z naszych kuponów wynosił przynajmniej 1,91 – kurs przy typowaniu gier karcianych jest dynamiczny, więc warto śledzić go na bieżąco.

Innym bardzo ciekawym bonusem jest dodatkowe 29 PLN bez wpłaty własnej! Co to oznacza? że jeśli podczas rejestracji wpiszemy kod promocyjny „BETONLINE” to zaraz otrzymamy na obstawianie zakładów w STS darmowe 29 PLN. Rejestrację dokonamy w kilka chwile na stronie www.sts.pl, a weryfikację konta możemy wykonać nawet do 30 dni!

Pewne 20 złotych w Betgames

Polski bukmacher STS oferuje również bonus ściśle ukierunkowany na gry karciane w Betgames. Mowa o „pewnych 20 złotych”, w ramach których jesteśmy w stanie pozyskać tak zwany „bezpieczny zakład” (a właściwie kilka z nich) w obrębie tej właśnie usługi. Polega on na tym, że bukmacher zwróci nam pieniądze za przegrane kupony złożone w jej ramach, zawarte w ciągu jednego dnia od złożenia zakładu (a zatem w ciągu konkretnej doby, liczonej od 00:00 do 23:59). W ramach promocji brane są pod uwagę wszystkie przegrane kupony o kursie minimalnym 1.90, przy czym maksymalna kwota, jaka wróci na nasze konto depozytowe (nie bonusowe) to 20 złotych.

Bonus ten jest skierowany do wszystkich tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z Betgames. Również tych, którzy już wcześniej posiadali konto u bukmachera.

Co ciekawe nowi bukmacherzy w Polsce także idą tą drogą i zaczynają swoim graczom oferować gry karciane, które tak bardzo spodobały się typerom. Przykładowo Polski bukmacher Betfan zaproponował klientom inną opcję typowania zakładów na gry karciane, która nazywa się TVbet. Gry karciane dostępne w TVbet są bardzo podobne jakie mamy w Betgames STS, jest tam oczywiście poker i wojna ale co ciekawe gracze w Betfan mogą tez obstawiać Blackjacka, który jest dobrze znany na Polskim rynku hazardowym.

Zakłady bukmacherskie Betfan na swojej stronie www.betfan.pl oferuje również ciekawe promocje i bonusy, a także możliwość obstawiania bez podatku co jest doskonałą wiadomością dla graczy, obstawiających zakłady na duże stawki.

0 / 5. Ocen: 0

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce