poniedziałek, 2 października, 2023
spot_img

Betgames STS

Bonusy bukmacherskie dla graczy – co przygotowały firmy w Polsce?

Zależy Ci na wyborze odpowiedniego podmiotu hazardowego? Aktualnie nie brakuje wyboru na rynku. To na pewno jednak nie oznacza tego, że można zdecydować się na podmioty hazardowe pierwsze z brzegu. Przy finalnej selekcji warto m.in. zastanowić się nad wyborem dobrego bonusu. Sprawdź, co przygotowały dla nowych Klientów najbardziej popularne firmy bukmacherskie działające w Polsce.

promocje bukmacherskie betfan

Bonusy od Betfan

Wielu Klientów po zastanowieniu się decyduje się na ofertę od bukmachera internetowego Betfan. Dlaczego użytkownicy zainteresowani tym działem podejmują jednak takie wybory? M.in. Betfan to firma bukmacherska, która transparentnie informuje o tym, że jest legalna. Możesz zatem liczyć na to, że rejestracja, realizowanie transakcji finansowych itd. będą odbywały się zgodnie z polskimi przepisami. Dlaczego jeszcze warto wybrać właśnie tego bukmachera? Chodzi także o liczne promocje. Bonus bukmacherski oferowany przez Betfan (na start) robi duże wrażenie. Wszak możesz liczyć na cashback do 600 PLN. Jak go zdobyć? Musisz na pewno założyć swoje konto.

W czasie rejestracji nie wolno zapominać o wpisaniu stosownego kodu promocyjnego (np. hasło to „BETFAN”). Co dzieje się w dalszej kolejności? Musisz także wpłacić pieniądze. Minimalna suma to 50 PLN. Z kolei maksymalna wynosi 600 PLN. Jakie inne bonusy są oferowane dla nowych Klientów? Warto zwrócić uwagę m.in. na podwojenie kolejnego depozytu. Jak wpłacisz pieniądze, to będziesz mógł zainkasować 100% do 1000 PLN.

Co przygotował STS?

Podmiot hazardowy STS także odpowiednio honoruje nowych użytkowników. W końcu gracze mogą uzyskać m.in. bonus bez depozytu. Może nie jest to wielka suma (zaraz się o tym przekonasz), ale nie trzeba tutaj nic inwestować. A to właśnie w tego typu promocjach jest najlepsze. Wystarczy zaś tylko założyć konto oraz wpisać właściwy kod promocyjny. Brzmi on natomiast w tym przypadku „BETONLINE”. W ten sposób zainkasujesz, jak się dobrze domyślasz, 29 PLN.

Co dodatkowo oferuje dla wszystkich nowych Klientów bez wyjątku ta firma bukmacherska? Możesz dodatkowo liczyć na bonusy na sporty wirtualne oraz na gry karciane. Dzięki temu zainkasujesz po dwie dyszki. Tymczasem flagowa promocja tego podmiotu hazardowego to obecnie 100% do 1200 PLN. Tyle właśnie możesz otrzymać, jeśli zdecydujesz się na wpłatę. Należy zaznaczyć, że masz okazję skorzystać zaś z wielu metod (podobnie jest w Betfan), by powiększyć stan własnego konta.

Znakomity cashback od Betclic

W jakim innym bukmacherze internetowym możesz spokojnie założyć własne konto? Nie ma przeszkód, by kooperować z wieloma podmiotami hazardowymi jednocześnie. Coraz więcej osób decyduje się też na Betclic. W końcu możesz zainkasować cashback do 550 PLN. Zaraz dowiesz się, jakie kroki należy wykonać na tej płaszczyźnie, by stało się to faktem. Najpierw należy założyć konto. Drugim krokiem jest wpisanie kodu promocyjnego o treści „KOD550”. Następnie trzeba jeszcze wpłacić pierwszy depozyt. Maksymalnie możesz zaś zgarnąć cashback do 550 PLN.

5 / 5. Ocen: 1

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce