poniedziałek, 2 października, 2023
spot_img

Betgames STS

Betgames, TVbet czy TotalGames? Gdzie gry karciane najlepsze?

Gry karciane od niedawna stanowią jedną z bardziej lubianych innowacji na polskim rynku bukmacherskim. Nie bez powodu coraz większa ilość rodzimych operatorów decyduje się na wprowadzenie możliwości ich obstawiania i podczas gdy pionierem na tym rynku okazało się Betgames u czołowego polskiego operatora STS, obecnie tego typu usługi znaleźć można u coraz większej ilości rodzimych buków – i nie każda z nich pochodzi od wspomnianego dostawcy. Kim w tym wszystkim jest zatem Betgames i jakich ma konkurentów? Na opisaniu tego skupimy się w tym porównaniu.

betgames totalgames tvbet
Które gry karciane są najlepsze? Betgames, TVbet czy Totalgames?

Betgames – kim jest i jaka jest jego rola w ofercie na gry karciane?

Gry karciane na polskim rynku stanowią usługę stosunkowo świeżą. Debiutowały u bukmachera STS właśnie dzięki jego współpracy z Betgames, a w tym momencie dostępne są również u kilku innych operatorów. Jak sama ich nazwa sugeruje, w ich obrębie obstawiać możemy gry karciane znane z kasyn, w tym pokera czy wojnę. Aby bukmacher mógł oferować usługę gier karcianych, musi skądś czerpać ich transmisję, a jako że jest to usługa proponowana w formacie na żywo, zazwyczaj robi to za pośrednictwem podmiotu zewnętrznego, który zajmuje się realizowanej tejże transmisji, pozostawiając bukmacherowi „warstwę typerską” całego przedsięwzięcia.

Dostawcą transmisji jest właśnie Betgames, który daje bukmacherom możliwość nawiązania współpracy w zakresie 10 gier. Obecnie z jego usług korzysta STS – najpopularniejszy bukmacher, oddając do dyspozycji typujących trzy gry z jego palety: bakarat, poker oraz wojnę. Typowanie pokera czy innej gry karcianej przypomina obstawianie klasycznego spotkania w formule na żywo, opatrzonego transmisją telewizyjną – oglądamy więc rozdanie i wybieramy jedną z kilku opcji bukmacherskich, które pojawiają się dynamicznie (zależnie od sytuacji na stole) na ekranie. Również kursy różnią się, uzależniając się od tego, co dzieje się w obrębie transmisji.

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Transmisje od Betgames cechują się profesjonalizmem, jakością wykonania oraz stabilnością i szybkością działania. 

TVBet – czym różni się od Betgames?

Zdecydowanie najpoważniejszym rywalem Betgames jest TVBet – inny dostawca gier karcianych, który bukmacherom daje możliwość sięgnięcia po jedną z dziewięciu pozycji (w tym kilku niedostępnych w Betgames). Od Betgames różni się między innymi:

  • ilością bukmacherów, którzy korzystają z jego usług – w Polsce obecnie jest ich dwóch,
  • kursami bukmacherskimi na wiele opcji, które w wielu przypadkach również są różne (choć w większości się pokrywają),
  • sposobem realizacji – podczas gdy Betgames stawia na wygląd bardzo profesjonalny i stylowy, TVBet chce stworzyć klimat prawdziwego kasyna,
  • rodzajami gier – na polskim rynku Betgames daje dostęp do bakarata, którego nie ma w ofercie TVBet. TVBet z kolei pozwala na obstawianie blackjacka, którego nie uświadczymy w Betgames,
  • polskimi stołami – Betgames STS oferuje polski stół do gry w pokera – w TVBet wszystkie gry są transmitowane w języku angielskim.
ewinner polska zakłady
eWinner Polska – nowa firma bukmacherska w sieci

TOTALgames – czym różni się od Betgames?

TOTALgames to coś, co zdecydowanie wyróżnia się na tle usługi gier karcianych u innych bukmacherów. Oferowane przez bukmachera TOTALbet, jest realizowane przez… niego samego. Bukmacher pełni tu więc dwie role (dostawcy i buka) i choć z pewnością ma to kilka zalet, wiąże się również z pewnymi (prawdopodobnie niezasadnymi) wątpliwościami – czerpanie transmisji od podmiotów zewnętrznych gwarantuje w końcu transparentność i brak wpływu bukmachera na rozdania. To, czym wyróżnia się TOTALgames własnie na tle Betgames to:

  • dostęp do dwóch gier – usługa jest w fazie pilotażowej, w związku z czym daje nam dostęp wyłącznie do dwóch gier karcianych – blackjacka i wojny,
  • wszystkie stoły po polsku – wszystkie stoły w ofercie TOTALgames są dostępne w polskim języku – w przypadku Betgames na chwilę obecną możemy skorzystać wyłącznie z jednego stołu po polsku (pokerowego);
  • dostępność – TOTALgames w czasie transmisji czasem robi przerwy – w przypadku Betgames jest to z kolei coś, czego nie uświadczymy podczas oglądania,
  • kursami bukmacherskimi – TOTALgames sam swobodnie ustala kursy bukmacherskie na kolejne opcje. Można więc spodziewać się sporych różnic w stosunku do tego, co uświadczymy w obrębie Betgames.
sts poker bonus bez depozytu
Darmowy bonus w STS na poker online

Na którego dostawcę gier karcianych się zdecydować?

Wybór konkretnego dostawcy gier karcianych, z uwagi na olbrzymie podobieństwa między każdym z nich, powinniśmy bazować przede wszystkim na bukmacherze, który z takowym współpracuje. Pamiętajmy bowiem, że dostawca tego typu gier odpowiedzialny jest tylko (choć często i „aż”) za transmisje gier – warstwa bukmacherska, ale i promocje oraz możliwości wyższych wygranych z kolei leżą całkowicie po stronie operatora bukmacherskiego.

Na tle innych z pewnością wyróżnia się właśnie Betgames, które potrafi zachwycić profesjonalizmem transmisji oraz stabilnością i jakością ich działania. To, w połączeniu z solidną ofertą STS – najpopularniejszego polskiego buka, a jednocześnie jedynego, który współpracuje z owym dostawcą – może być mieszanką absolutnie wystarczalną do dostarczenia nam odpowiedniej satysfakcji z obstawiania gier karcianych.

5 / 5. Ocen: 3

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce