poniedziałek, 2 października, 2023
spot_img

Betgames STS

Betgames STS – na co zwracać uwagę przy obstawianiu gier karcianych?

STS (Star-Typ Sport) już od dawna cieszy się rolą lidera na polskim rynku bukmacherskim. Wynika to po części z jego szerokiej oferty, przejrzystości zasad obstawiania u niego oraz atrakcyjnych propozycji pod kątem bonusów promocyjnych. Lwią część swojej popularności zyskał on jednak dzięki byciu na bieżąco ze światowymi trendami na rynku bukmacherskim i adaptowaniu tychże trendów na rynek polski. Jednym z elementów, w których był u nas pionierem jest usługa dodatkowa gier karcianych, u niego występująca pod nazwą Betgames. Co musimy wiedzieć, aby móc obstawiać ją w sposób efektywny? Na co w samych ich transmisjach (i nie tylko) zwrócić uwagę w całym procesie typowania? Te, ale i inne kwestie poruszymy poniżej.

Betgames w ofercie STS
Betgames w ofercie STS – na co zwracać uwagę przy obstawianiu gier karcianych

Betgames – jak działa usługa gier karcianych u bukmachera STS?

Usługa Betgames u bukmachera STS narodziła się z jego współpracy z firmą zewnętrzną o dokładnie tej nazwie (litewskim Betgames). Polega na typowaniu (na chwilę obecną) gier karcianych rodem z kasyn – obecnie pokera, pokera 6+, bakarata oraz wojny. Rola firmy Betgames w całym przedsięwzięciu zakłada przygotowanie profesjonalnych transmisji gier karcianych na żywo, z udziałem prawdziwej krupierki oraz przystosowanie tychże transmisji pod względem informatycznym dla łatwiejszej integracji z serwisem bukmacherskim. W gestii STS leży wykorzystanie tego przystosowania do tego, by dawać typującym dostęp do opcji bukmacherskich, opatrzonych zawsze adekwatnymi do sytuacji na stole kursami bukmacherskimi.

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Choć usługa gier karcianych u STS znajduje się wciąż w fazie testowej i daje dostęp do zaledwie czterech gier, sam jej dostawca transmituje ich aż dziesięć, z czego nie każda jest grą karcianą. Może to wyjaśniać nazewnictwo całej usługi, a jednocześnie sugerować skłonność bukmachera ku dalszemu jej rozwijaniu.

Usługa gier karcianych od razu stała się w Polsce bardzo popularna, w naszym rankingu bukmacherów opisujemy, którzy jeszcze bukmacherzy w Polsce szykują się do zaoferowania podobnej usługi swoim graczom.

Na co zwracać uwagę typując gry karciane od Betgames?

W typowaniu gier karcianych od Betgames u bukmachera STS liczy się przede wszystkim odpowiednie podejście. Choć bowiem wszystko może się wydawać łatwe i przyjemne, tak naprawdę wymaga sporych umiejętności analitycznych i doświadczenia. Chcąc być w tym lepszym, spójrzmy nie tylko na stronę bukmacherską całości, ale i na transmisje dostarczane przez firmę Betgames. Nie zapominajmy przy tym o:

  • postaci krupierki – ta jest w stanie być bardzo cennym źródłem informacji na temat wszystkiego, co ma miejsce na stole. Jednym z jej zadań jest dokonywanie bieżącej analizy aktualnej sytuacji w rozdaniu po każdej z faz obstawiania – wtedy też bardzo często wskazuje nam ona wszystkie możliwości dalszego jego przebiegu, ale też nakierowuje na to, kto może mieć największe szanse na wygraną;
  • czasie na obstawianie – gry karciane Betgames rozgrywają się w tempie niemal błyskawicznym – musimy się do tego dostosować, podejmując nasze decyzje bukmacherskie odpowiednio szybko. Tutaj również warto słuchać krupierki, która informuje o rychłym rozpoczęciu i zakończeniu przyjmowania zakładów – możemy też spojrzeć na licznik obecny w obrębie transmisji oraz na stronie bukmachera;
sts poker bonus bez depozytu
Darmowy bonus w STS na poker online
  • zasadach gier karcianych – doskonała znajomość zasad gry karcianej, którą chcemy typować to podstawa. Pamiętajmy, że nie zawsze znane nam chociażby z rodzinnych rozdań zasady są tożsame z tymi obecnymi w obrębie usługi Betgames;
  • innych obstawiających – usługa Betgames została wyposażona w okienko czatu – możemy z niego korzystać celem komunikowania się z innymi obstawiającymi, ale i krupierką. Korzystanie z tej możliwości we właściwy sposób jest w stanie przynieść nam mnóstwo korzyści;
  • sytuacji na stole – najważniejsze przy typowaniu gier karcianych jest zwrócenie uwagi na to, co aktualnie dzieje się na stole – analiza aktualnej sytuacji na nim pozwoli nam określić możliwości dalszego przebiegu rozdania i wykluczyć pewne typy, które mają niskie szanse powodzenia. Ważne jest też to, ile kart pojawi się jeszcze na stole – czasem bowiem znacznie rozsądniej jest poczekać na kolejną, dającą znacznie lepszą wizję na przyszłość fazę rozdania, aniżeli wchodzić w nie w ciemno, w atmosferze wielkiej niepewności.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przy typowaniu gier karcianych nie należy zapominać o tym, że ich szybkie tempo może negatywnie wpływać na nasze decyzje bukmacherskie. Często lepiej jest pominąć jedno rozdanie, by ochłonąć, aniżeli narażać się na pasmo porażek przy bardzo szybkim obstawianiu kolejnych rozdań.

Bonusy bukmacherskie w STS a Betgames

STS znane jest z bardzo atrakcyjnych bonusów promocyjnych, oferowanych typującym na niezwykle transparentnych zasadach. Co bardzo ważne, z uroków większości z nich można korzystać w obrębie gier karcianych. Mowa tutaj przede wszystkim o bonusie powitalnym, w ramach którego możemy pozyskać nawet 1200 złotych na darmową grę (zależnie od pierwszej wpłaty) oraz o bonusie szytym z myślą o grach karcianych, a oferującym zwrot pieniędzy (w sumie do 20 złotych) za przegrane kupony złożone w trakcie pierwszego dnia od debiutanckiego zakładu w obrębie gier karcianych.

W obrębie usług Betgames możemy nie tylko korzystać z środków dawanych nam przez bonusy, ale i obracać nimi – pamiętajmy przy tym o spełnianiu warunków tegoż obrotu.

5 / 5. Ocen: 6

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce