sobota, 3 czerwca, 2023
spot_img

Betgames STS

Betgames STS jak wygrywać pieniądze w grach karcianych?

Z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób zaczyna interesować się nową usługą w obrębie serwisu internetowego najpopularniejszego polskiego bukmachera STS – grami karcianymi. Perspektywa obstawiania legalnego pokera, wojny czy tajemniczego, bo nieznanego w Polsce bakarata zdecydowanie zachęca, jednak wymaga również odpowiedniego podejścia – przynajmniej wtedy, gdy we własnym typowaniu chce się być skutecznym. Prawdą jest, że obstawianie gier karcianych w dużej mierze polega na szczęściu – jeśli jednak moglibyśmy mu pomóc, czemu tego po prostu nie zrobić? W naszym poradniku przedstawimy szereg porad właśnie do skutecznego typowania.

jak wygrywać w pokera online sts
Betgames STS jak wygrywać w grach karcianych?

Betgames – czym tak właściwie jest ta usługa?

Usługa Betgames pozwala na typowanie gier karcianych znanych z kasyna. Odbywa się ono w formule „na żywo”, wraz z dynamicznymi opcjami bukmacherskimi i kursami, które zależą od aktualnego przebiegu danego rozdania. Całość bazuje w pełni na losowości, czym odróżnia się chociażby od opartych na algorytmach komputerowych sportów wirtualnych.

Betgames i gry karciane są obecnie dostępne wyłącznie w ofercie bukmachera STS. Jego specyfika polega na tym, że buk ten pobiera transmisje od zewnętrznego dostawcy (właśnie od firmy Betgames), a następnie przyodziewa je w opcje i kursy bukmacherskie oraz dba o cały proces obstawiania ich. To po stronie firmy BetGames.TV leży przygotowanie transmisji, zawsze na żywo, bez wczesnego nagrywania ich przebiegu, ale też dostarczenie infrastruktury informatycznej pozwalającej na późniejsze przeniesienie wyciąganych przez krupierkę kart do oferty bukmachera. Betgames jako firma dba zatem o zatrudnienie krupierki, przygotowanie studia nagrań oraz realizację każdego z rozdań. Współpracujący z nią bukmacher, w tym wypadku STS, zajmuje się wyłącznie rzeczami związanymi z zakładami wzajemnymi.

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Na stronie www.sts.pl dostępne są obecnie 4 gry karciane. Można u niego obstawiać legalny pokerpoker 6+, bakarat i wojnę, choć wiele wskazuje na to, że usługa ta będzie sukcesywnie rozbudowywana i poszerzana.

Jedno rozdanie w ramach Betgames trwa maksymalnie kilka minut, co pozwala na szybkie rozwiązywanie kuponów.

Uwaga! Choć STS w tym momencie daje dostęp do obstawiania gier karcianych, zapewne nie bez powodu nazwał swoją usługę „Betgames”. Jej dostawca oferuje bowiem również transmisje gier losowych, niekoniecznie karcianych. Może to wskazywać na to, że rozwój tejże funkcjonalności u polskiego buka pójdzie również w ich stronę.

5 porad związanych ze skutecznym typowaniem Betgames

Prawdą jest, że typować gry karciane w obrębie usługi Betgames u bukmachera STS może każdy. Nie wszyscy jednak będą robili to z tą samą skutecznością. Poniżej publikujemy pięć porad, które pozwolą nam cieszyć się wygranymi znacznie częściej, zaznaczając, że gry karciane bazują na losowości – nawet najlepsza taktyka na legalny poker może przynosić przegrane. Ważne w tym jest jednak to, by jak najbardziej zminimalizować ryzyko ich wystąpienia.

sts poker bonus bez depozytu
Darmowy bonus w STS na poker online

1. Obserwujmy, a potem typujmy

Podstawą w sukcesywnym typowaniu gier karcianych jest doświadczenie, a wiele z niego pochodzi z analizy. Musimy doskonale poznać zasady każdej z dostępnych w ramach usługi gier, ale też znać schematy rządzące każdym z rozdań pod kątem ich typowania. To wszystko można nabyć… bez właściwego obstawiania. Pamiętajmy, że dostęp do stołów mają również ci, którzy nie planują brać udziału w rozgrywce.

2. Nie wchodźmy go rozgrywki w czasie jej trwania

Nie ma sensu wchodzenie w zakłady czy to na legalny poker online, czy też na którąkolwiek inną grę karcianą dostępną w obrębie usługi Betgames w jej trakcie. Rozdania trwają tutaj na tyle krótko, że można – a nawet poleca się – poczekać na kolejne. W ten sposób znacznie lepiej pozna się sytuację na stole i będzie można się do niej dostosować. 

3. Skorzystajmy z wersji demo

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że na oficjalnej stronie dostawcy Betgames (a zatem firmy, nie usługi) znaleźć można wersję demonstracyjną każdej z oferowanych przez niego gier. Pozwala ona rzeczywiście grać w gry, ale bez używania własnych środków finansowych. Jest to świetna opcja do nabywania doświadczenia, ale też zapoznania się z interfejsem oraz wszystkimi aspektami całego procesu obstawiania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

4. Umiejętnie dysponujmy własnym budżetem

Gry karciane bazują na losowości – nie sposób jest więc doskonale przewidzieć, nawet po dogłębnej analizie, ich wyniku. Właśnie dlatego grzechem głównym byłoby stawianie w nich wszystkiego na jedną kartę. Nie mówimy tutaj, by nie grać wysokich stawek – po prostu dopasowujmy je do budżetu, jakim dysponujemy, mając na uwadze to, że wiele zależeć tu będzie od naszego szczęścia.

5. Słuchajmy tego, co mówi krupierka

Krupierka jest nieodzowną częścią każdego z rozdań – nie tylko pod względem czysto organizacyjnym. Bardzo ważne dla nas, typerów, jest to, że dokonuje ona analizy sytuacji na stole na każdym z etapów rozdania, mówiąc, jaka opcja ma możliwość wystąpienia, a co jest nie do końca prawdopodobne. Wyciąganie z tego właściwych wniosków jest nam w stanie w znacznym stopniu pomóc i zwiększyć naszą skuteczność w obstawianiu.

5 / 5. Ocen: 1

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce