poniedziałek, 2 października, 2023
spot_img

Betgames STS

Betgames – kim jest dostawca popularnych w Polsce gier karcianych?

Gry karciane w obrębie serwisów bukmacherskich stanowią jedną z najciekawszych nowości ostatnich lat. Choć na rynkach zagranicznych istnieją już od dłuższego czasu, w Polsce debiutowały niedawno, za sprawą bukmachera STS. To on wprowadził do swojej oferty tak zwane Betgames i choć nie każdy o tym wie, określenie tejże usługi wziął od nazwy firmy dostarczającej ją. W tym krótkim artykule zaprezentujemy jej profil, opisując jednocześnie wszystko to, za co jest ona odpowiedzialna w całym procesie dawania nam, typerom, dostępu do obstawiania gier karcianych.

betgames gry hazardowe za darmo
Betgames – legalne gry karciane w Polsce

Historia firmy Betgames

Litewska firma Betgames dostarczająca usługi gier losowych (nie tylko karcianych) powstała w 2012 roku, a od tego czasu zdołała sobie zaskarbić sympatię bukmacherów (i nie tylko) z niemal całego świata – Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej. Od początku swojego istnienia daje bukmacherom możliwość korzystania z rozwiązań łączących jej transmisje gier losowych z ich systemami typowo bukmacherskimi.

Firmie Betgames na przestrzeni wielu lat istnienia udało się zdobyć kilka certyfikatów, a przede wszystkim licencję Brytyjskiej Komisji Hazardowej, gwarantującą jej legalne świadczenie usług w obrębie hazardu w Wielkiej Brytanii. Obecnie współpracuje ona z kilkudziesięcioma bukmacherami z całego świata, w tym również z polskim STS.

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Choć ciężko jest powiedzieć, czy kiedykolwiek współpracę z nią nawiąże inny rodzimy buk (może to zależeć również od umowy zawartej z liderem na polskim rynku bukmacherskim), w chwili obecnej to właśnie Star-Typ Sport posiada na nią wyłączność – i tym właśnie odznacza się na tle innych.

Rola firmy Betgames w zakładach bukmacherskich

Usługa gier karcianych (a w przyszłości być może i gier losowych, do czego furtkę zostawiło sobie STS) jest specyficzna, bo zakłada współpracę dwóch różnych firm. Najważniejszą w niej rolę odgrywa firma zewnętrzna, dostarczająca transmisje owych gier – w tym wypadku jest to właśnie Betgames. To ona dba o to, aby:

  • Każda transmisja była realizowana w profesjonalny sposób, w specjalnie do tego przygotowanych studiach.
  • Usługa była dostępna całodobowo – Betgames jest jedną z niewielu firm tego typu, która transmituje na żywo 24 godziny na dobę, każdego dnia w roku i jej zadaniem jest utrzymywanie tej właśnie stabilności; robi to poprzez korzystanie z rozwiązań bazujących na chmurze, cechujących się niezawodnością i szybkością działania;
  • Każde rozdanie prowadziła profesjonalna krupierka, której rolą będzie nie tylko ich symulowanie i dbanie o ich czytelność, ale też „wyglądanie” i zwiększanie atrakcyjności całej usługi.

Firma Betgames współpracując z bukmacherem tworzy ściśle do niego dostosowany interfejs, który najlepiej komponuje się z szatą graficzną jego serwisu internetowego.

Betfan kod promocyjny na bonus
W Betfan obstawianie zakładów bez podatku od gier

Podczas gdy Betgames dba o to, by zajmować się produkcją gier karcianych i losowych, do bukmachera należy zamieszczanie tejże transmisji na swojej stronie internetowej i przyporządkowywanie do niej opcji i kursów bukmacherskich, zależnych od obecnej sytuacji na stole. Całość odbywa się zatem w dokładnie takim schemacie, z jakim mamy do czynienia w przypadku klasycznych spotkań sportowych z oferty na żywo. 

Tutaj również widoczna jest rola firmy Betgames, która zarządza systemem informatycznym przenoszącym wylosowane karty do systemu bukmacherskiego. Dzięki temu, że krupierka skanuje kod znajdujący się na karcie jeszcze przed jej wyłożeniem na stół (oglądając grę z pewnością zauważymy tę czynność oraz skaner wbudowany w stół), ta może pokazać się w systemie bukmachera odpowiednio szybko i w zautomatyzowany sposób wykluczyć pewne, a pokazać inne opcje bukmacherskie. Nie wymaga to więc udziału pracownika bukmachera i ręcznego ich ustalania, co w znacznym stopniu ułatwia, bo w pełni automatyzuje cały proces.

Usługa Betgames i jej przyszłość u bukmachera STS

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, z usług firmy Betgames w chwili obecnej korzysta jeden polski bukmacher – STS. Obecnie wykorzystuje on je do udostępniania typującym dostępu do trzech gier:

  • pokera, który w Betgames rządzi się zasadami znanymi z odmiany Texas Hold’em;
  • pokera 6+, bardzo prosta odmiana klasycznego pokera,
  • wojny, rozgrywanej na najbardziej klasycznych, znanych chociażby z rodzinnych posiedzeń przy talii kart spotkań,
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2220 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • bakarata, nieznanego w naszym kraju, jednak rządzącego się prostymi niczym te znane z wojny zasadami.

Sama firma Betgames pozwala swoim partnerom sięgać aż po dziesięć różnych gier, z których nie każda jest karcianą. Sam fakt, że STS postanowiło nazwać swoją usługę „Betgames”, a nie – jak większość konkurentów – „gry karciane” sugeruje, że swoją ofertę planuje poszerzać nie tylko o karcianki, ale i innego rodzaju gry.

Należy pamiętać, że w chwili obecnej cała usługa znajduje się w fazie pilotażowej, mającej na celu zbadanie reakcji polskiego rynku właśnie na obstawianie w tej formule i w taki sposób. Sądząc po olbrzymim zainteresowaniu, z jakim się spotkała można się spodziewać, że będzie szła w kierunku stałego rozwoju, przede wszystkim właśnie pod względem oferowanych gier możliwych do obstawiania.

5 / 5. Ocen: 1

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce