poniedziałek, 2 października, 2023
spot_img

Betgames STS

Betgames czy sporty wirtualne? różnice i podobieństwa w usługach bukmachera STS

Usługi dodatkowe już od wielu lat towarzyszą każdemu szanującemu się bukmacherowi działającemu na polskim rynku. Choć do tej pory większość z typujących utożsamiała je ze sportami wirtualnymi (nie bez powodu – były one jedynymi na tym polu), jakiś czas temu w ofercie znanych bukmacherów pojawiły się również gry karciane. Swoją ofertę jako pierwszy wzbogacił o nie bukmacher STS, stawiając je tuż obok sportów wirtualnych. Czym tak właściwie różni się Betgames (pod tą nazwą występuje usługa gier karcianych w STS) od sportów wirtualnych? Jakich podobieństw możemy się doszukać między tymi dwiema usługami? Zapraszamy do naszego porównania.

betgames czy sporty wirtualne w sts
Gdzie lepiej obstawiać? Betgames czy sporty wirtualne w STS?

Gry karciane od Betgames i sporty wirtualne – przedstawienie obu usług

Sporty wirtualne stanowią usługę, która pojawiła się na rynku bukmacherskim kilka lat temu i w mgnieniu oka zdobyła sympatię typerów z całej Polski, przede wszystkim bardzo szybką formułą rozgrywek, z kuponami rozwiązanymi w przeciągu zaledwie kilku minut od ich złożenia. Sama w sobie polega na typowaniu fikcyjnych spotkań w zmyślonych rozgrywkach, zaprezentowanych w sposób przypominający skróty meczów – z podkreśleniem najważniejszych akcji mających wpływ na nasze zakłady. Cała usługa bazuje na algorytmach komputerowych – to one są odpowiedzialne za ustalanie przebiegu spotkań oraz kursów i rynków bukmacherskich. Sporty wirtualne oferowane są przez większość rodzimych bukmacherów, z różną ofertą pod kątem sportów (wśród nich łatwo znaleźć je te niedostępne w standardowej ofercie, w tym wyścigi koni czy chartów).

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Gry karciane z kolei dopiero debiutują na naszym rynku bukmacherskim, a w chwili obecnej są oferowane wyłącznie przez wybranych bukmacherów – Betgames, na którym się skupiamy, jest usługą gier karcianych proponowaną wyłącznie przez STS. Sama w sobie zakłada współpracę dwóch podmiotów – bukmachera, który dba o warstwę typerską (a zatem za umożliwianie obstawiania i ustalanie kursów oraz rynków bukmacherskich) oraz dostawcy Betgames, po którego stronie leży przygotowywanie profesjonalnych transmisji rozdań w grach karcianych, realizowanych w studiu nagrań, prowadzonych przez prawdziwe krupierki. Transmisje prowadzone są na żywo i niezależnie od bukmachera – ten nie ma więc żadnego wpływu na ich przebieg, a zaledwie pozwala na jego typowanie. Obecnie u bukmachera STS można obstawiać poker, bakarat oraz wojnę.

Czym wyróżnia Betgames na tle sportów wirtualnych?

Betgames jest usługą, w której STS współpracuje z firmą zewnętrzną o tej samej nazwie celem pozwolenia typerom na obstawianie gier karcianych. Od sportów wirtualnych różni się między innymi:

  • Ludzkim czynnikiem – podczas gdy sporty wirtualne są usługą prezentującą coś fikcyjnego, co właściwie nie ma swojego materialnego odzwierciedlenia, nie wymagają do przygotowania aktywnego udziału człowieka. Inaczej jest w przypadku Betgames, w którym istotną rolę pełni prawdziwa krupierka, dbająca o przebieg symulacji, ale też dokonująca analizy danych rozdań na bieżąco. Można z nią wchodzić w interakcje, co również pozytywnie wpływa na odbiór usługi.
  • Niezależnością od bukmachera – transmisje rozdań w obrębie gier karcianych czerpane są przez bukmachera od podmiotu zewnętrznego, całkowicie od niego niezależnego. Buk nie ma więc żadnego wpływu na przebieg rozdań, ale i na ich wynik – zwiększa to transparentność całej usługi, nie pozostawiając miejsca na wątpliwości związane z jej uczciwością.
sts poker bonus bez depozytu
Darmowy bonus w STS na poker online
  • Bazowaniem na losowości – jako że Betgames zakłada przeprowadzanie prawdziwych symulacji gier karcianych przez krupierkę, nic nie wynika tutaj z algorytmów komputerowych czy wcześniejszych ustaleń, a bazuje na czystej losowości – dokładnie takiej, z jaką mamy do czynienia w rzeczywistych wersjach tychże gier.
  • Prezentacją – sporty wirtualne są prezentowane w formie wizualnych symulacji komputerowych, przypominających bardziej gry komputerowe, aniżeli prawdziwe spotkania (nie jest to żadna wada). Betgames z kolei to prawdziwa krupierka w rzeczywiście istniejącym studio nagrań.

Podobieństwa między Betgames a sportami wirtualnymi

Mimo tego, że Betgames STS i sporty wirtualne są zupełnie różnymi od siebie usługami, można dopatrzeć się w nich sporej ilości podobieństw. Tych największych można upatrywać między innymi w:

  • Tempie zakładów – zarówno w przypadku Betgames, jak i w sportach wirtualnych jedna rozgrywka trwa maksymalnie kilka minut. Dokładnie tyle potrzeba nie tylko na poznanie wyniku, ale też rozwiązanie złożonego przez siebie kuponu.
  • Formacie obstawiania – obie usługi typować możemy w formule na żywo (przy czym w przypadku sportów wirtualnych można to robić również przed rozpoczęciem meczu / gonitwy), wraz z dynamicznie zmieniającymi się kursami i opcjami bukmacherskimi, zależnymi od tego, co rozgrywa się na ekranie.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Dostępności – obie usługi są dostępne całodobowo, każdego dnia roku. Sprawia to, że możemy po nie sięgnąć kiedy tylko chcemy.

Betgames czy sporty wirtualne – co wybrać?

Obie z zaprezentowanych przez nas usług mają swoje wady oraz zalety i z pewnością wstrzelą się w oczekiwania innego rodzaju typerów. Ci, którzy oczekują emocji rodem z kasyna powinni sięgnąć po Betgames, któremu znacznie bliżej jest rzeczywistości. Sporty wirtualne prezentują większą różnorodność, ale i są na swój sposób sztuczne. Wszystko więc zależy od gustu obstawiającego – obie usługi stoją dla niego otworem. Nic więc nie stoi na przeszkodzie w tym, by spróbować każdej z nich i samodzielnie określić własne preferencje.

5 / 5. Ocen: 3

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce