sobota, 3 czerwca, 2023
spot_img

Betgames STS

Betgames a lokale stacjonarne – czy to idzie w parze?

Gry karciane Betgames ostatnimi czasy stały się niesamowicie popularnym elementem oferty wielu bukmacherów światowych.. Popularność zawdzięczają między innymi swojej szybkiej formule obstawiania, ale i chociażby wprowadzeniu do serwisu internetowego tego właśnie bukmachera namiastki kasyna. Niezależnie jednak od tego, dlaczego są one popularne, wciąż istnieje wiele rzeczy, których typujący nie wiedzą na ich temat. Jedną z tych rzeczy jest to, czy istnieje możliwość obstawiania gier karcianych w punktach naziemnych wspomnianego operatora zakładów wzajemnych.

Betgames a lokale stacjonarne
Betgames a lokale stacjonarne – czy to idzie w parze?

W tym wpisie postaramy się wyjaśnić, czy typowanie gier karcianych jest możliwe w tych właśnie lokalach. Podpowiemy też, co one oferują i wskażemy, gdzie możemy obstawiać usługę Betgames w Polsce – tak, aby robić to szybko, skutecznie i bez większych problemów.

Lokale stacjonarne – co tak naprawdę oferują?

Zanim bukmacherzy online tak właściwie przenieśli się do Internetu, prężnie działali w formie stacjonarnej, starając się stale zdobywać zainteresowanie swoich klientów. Choć lwia część ich działalności znajduje się obecnie w sieci, wielu operatorów – w tym popularny STS – nie zaprzestała prowadzenia swojej działalności w punktach naziemnych. Co dokładnie oferuje w ich obrębie?

Tak naprawdę ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Lokale stacjonarne jednego bukmachera mogą się bowiem diametralnie różnić. Podążając za przykładem STS, jego punkty naziemne są zwykle wyposażane w terminal do samodzielnego obstawiania, ale też w telewizory do oglądania darmowych transmisji. W ich obrębie można dokonywać wpłat gotówkowych, a same w sobie są otwarte w dogodnych godzinach. Dają oczywiście dostęp do pełnej oferty podstawowej bukmacherów – zarówno tej przedmeczowej, jak i na żywo. Wiele spośród nich jednak nie posiada wszystkich udogodnień. Niektóre zaś działają w obrębie większych kompleksów lub dzierżawią przestrzeń od przedsiębiorców. Samo to jest w stanie narzucać na nich pewne wymagania.

W wielu przypadkach lokale stacjonarne pozwalają na korzystanie z niektórych usług dodatkowych. Chodzi tutaj przede wszystkim o sporty wirtualne, które działają na rynku już od kilku lat. Taką możliwość dają jednak przede wszystkim te lokale, które są wyposażone w specjalny terminal do samodzielnej obsługi przez osobę obstawiającą.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Czy w lokalach stacjonarnych zagramy w Betgames?

Betgames to usługa, która na rynku może wciąż być uznawana nie tylko za świeżą, ale i taką, która nie do końca się na nim jeszcze zadomowiła. Prawda, cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem. Faktem jest też to, że stale jest rozwijana w różnych kierunkach. Nie oznacza to jednak, że jest ona na tyle stabilnym elementem stałej oferty polskich operatorów, aby móc wprowadzać ją również w lokalach stacjonarnych.

STS, które aktualnie jako jedyne korzysta z usług dostawcy Betgames potwierdziło, że w żadną z gier karcianych nie będziemy w stanie zagrać w lokalu stacjonarnym. Również w tym, który został wyposażony w terminal samoobsługowy. Oczywiście jest to stanowisko na ten moment. Wdrożenie tego typu usługi – bądź co bądź dość innej w założeniach od obecnych już w punktach stacjonarnych sportów wirtualnych – z pewnością wiąże się ze sporym wysiłkiem ze strony programistów. To właśnie w tym możemy upatrywać jej ciągłego braku w ofercie lokali naziemnych.

Plany związane z Betgames

W chwili obecnej Betgames jest usługą, która stale zdobywa na popularności wśród graczy bukmachera STS. Mimo swojej stosunkowo krótkiej obecności na rynku, już teraz cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i generuje bardzo duży ruch, co z kolei przekłada się na ilość zawieranych zakładów. Opinie o Betgames STS są doskonałe, według wielu graczy to najlepsza usługa gier karcianych w Polsce. Nie ulega jednak wątpliwości, że usługa ta wciąż znajduje się na etapie testowym. Możemy więc przypuszczać, że w najbliższym czasie będzie rozwijana. MOżemy też snuć przypuszczenia związane z tym, w jakim kierunku będzie szedł ten rozwój.

Po pierwsze, na polskim rynku z pewnością będą się pojawiały nowe dostępne w obrębie usługi gry – niekoniecznie karciane. Patrząc po bardzo rozbudowanym portfolio dostawcy, te mogą być naprawdę różne – w grę wchodzi bardzo ciekawie prezentujące się koło fortuny czy gry bazujące na rzucaniu kością, już nie tylko Betgames poker, wojna czy bakarat. Oczywiście z uwagi na kształt polskiego rynku zakładów wzajemnych, wszelkie nowości w tej kwestii muszą być konsultowane z Ministerstwem Finansów. To zaś może narzucać pewnego rodzaju opóźnienia z ich wprowadzaniem.

Rozwój usługi Betgames może też iść w stronę wprowadzania jej do oferty lokali stacjonarnych. Byłby to naturalny etap tegoż rozwoju i rzecz, na którą aktualnie czeka całe mnóstwo osób. Możemy się jednak spodziewać, że nastąpi ona w późniejszym terminie – w momencie, kiedy usługa zostanie w pełni przetestowana przez użytkowników wersji internetowej konkretnego bukmachera.

W ramach usługi Betgames oferowanej przez firmę STS stworzony został stół pokerowy obsługiwany w całości po polsku (jednak działający wyłącznie w godzinach 7:00 – 1:00. Patrząc na jego popularność, bardzo zrozumiałym ze strony bukmachera krokiem byłoby udostępnienie go w formie całodobowej, ale też przeniesienie polskich stołów również do innych gier oferowanych przez bukmachera w ramach tej właśnie obsługi.

Gdzie możemy legalnie obstawić Betgames?

Nie ma co się oszukiwać – aktualnie Betgames nie należy do najpopularniejszych dostawców gier karcianych w Polsce. Z jego usług korzysta bowiem zaledwie jeden bukmacher, który ma wyłączność na tę usługę. Wielce jednak prawdopodobne, że obecność usługi od tegoż dostawcy wyłącznie u niego może być wynikiem specyficznej współpracy, która zagwarantowała mu wyłączność. Jest to wielce prawdopodobne. Zwłaszcza że wspomniany dostawca proponuje usługę na zdecydowanie najwyższym jej poziomie.

Bukmacherem, u którego każdego dnia jesteśmy w stanie obstawiać gry karciane jest STS, który na ten moment proponuje dostęp dokładnie do pięciu różnych stołów:

  • poker – na tym stole możemy obstawiać rozgrywki w standardowym, bazującym na zasadach znanych z odmiany Texas Hold’em pokerze, w którym udział bierze sześciu wirtualnych graczy; jedno rozdanie trwa w nim od trzech do pięciu minut, zalleżnie od tego, jak finalnie potoczy się rozgrywka,
  • wojna – jedna z najprostszych, a jednocześnie najpopularniejszych w Polsce gier karcianych, którą wyróżniają zdecydowanie proste do pojęcia zasady, ale i szybkie tempo rozgrywania się kolejnych rozdań; te potrafią trwać zaledwie minutę,
  • poker 6+ – to tak zwany Short-Deck Hold’em, a zatem odmiana pokera, w której bazuje się na krótszej talii kart. Choć więc sama w sobie bazuje na zasadach znanych z Texas Hold’em Pokera, a nawet umożliwia układanie tych samych układów, ich moc i wyższość nad innymi różni się (właśnie z uwagi na wielkość talii kart). W Pokerze 6+ w jednym rozdaniu bierze udział zaledwie dwóch wirtualnych graczy,
  • bakarat – gra, która choć w Polsce nie jest bardzo rozpoznawalna, robi furorę na całym świecie. Jej plusem są bardzo proste, przypominające wojnę zakłady i szybka rozgrywka (jedno rozdanie w niej również trwa zaledwie kilka minut),
  • poker (polski stół) – jest to klasyczny poker (Texas Hold’em), jednak prowadzony przez polską krupierkę. Ta nie tylko dba o przeprowadzanie symulacji (tasowanie kart, wykładanie ich na stół), ale też o nakreślanie sytuacji na stole. Dzięki wbudowanemu w usługę czatowi można się z nią na bieżąco komunikować, chwaląc się wygranymi, witając się czy po prostu rozmawiając z nią na dowolny temat. Polski stół pokerowy jako jedyny działa tylko w określonych godzinach. Jest jednak czymś zdecydowanie zwracającym uwagę. Zwłaszcza że na rodzimym rynku mało jest takowych.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Warto wiedzieć, że bukmacher STS działa również w wielu rozsianych po całej Polsce lokalach stacjonarnych. Jak już jednak zostało wspomniane, w żadnym z nich nie daje możliwości sięgnięcia po usługę Betgames. Co prawda są one wyposażone w sprzęt, który z powodzeniem obsługuje sporty wirtualne i z pewnością “udźwignąłby” również Betgames. Najwidoczniej jednak bukmacher ma inne plany co do usługi. Daje to jednak pewną nadzieję, że w końcu znajdzie się dla niej miejsce w obrębie punktów naziemnych operatora.

5 / 5. Ocen: 55

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce