wtorek, 3 października, 2023
spot_img

Betgames STS

Betfan to nadzieja nowych bukmacherów?

Betfan to jeden z najmłodszych polskich bukmacherów. W momencie, gdy wszyscy uważali, że polski rynek jest już przepełniony i nie ma na nim miejsca na nowe spółki, pojawił się on – Betfan, bukmacher z naprawdę atrakcyjną ofertą i promocjami. Po niemalże pół roku działalności Betfan stwierdzić można, że z pewnością nie udało się tej spółce osiągnąć ogromnego sukcesu, ale zdołała przyciągnąć tylu graczy, że działalność się opłaca. Przyjrzyjmy się teraz nieco bliżej temu bukmacherowi i jego ofercie, gdyż należy jej się trochę uwagi i nie warto przechodzić obok niej obojętnie.

betfan bukmacher online
Czy Betfan może być czołowym bukmacherem online w Polsce?

Historia bukmachera Betfan

Bukmacher Betfan zdobył licencje Ministra Finansów 29 października 2018 roku. Przez długi czas nie słychać było żadnych newsów na temat planowanego startu, na który musieliśmy czekać aż do 25 kwietnia 2019 roku. Na szczęście, na start otrzymaliśmy bardzo atrakcyjną i w pełni dopracowaną stronę internetową, dlatego nie można uznawać tego czasu za stracony.

W zarządzie spółki siedzą ludzie, którzy posiadają duże doświadczenie w zakładach bukmacherskich dlatego nie ma co się dziwić, że tak dobrze Betfan został przygotowany do premiery. Dzisiaj już wiemy, że był to udany start, a ilość nowych graczy jest imponująca.

Strona internetowa bukmachera Betfan

Bukmacher Betfan posiada całkiem ładną i czytelną stroną internetową. Wszystko jest proste w obsłudze, a stawianie kuponów nie sprawi problemów nawet początkującym graczom. Oficjalna strona bukmachera to www.betfan.pl, na która z powodzeniem można wejść na smartfonach, gdyż została przygotowana również na małe ekrany. Jedynym minusem zaprezentowanej nam witryny są jej barwy, a konkretnie bardzo duża ilość koloru białego, który bardzo razi w oczy, gdy korzystamy ze strony przy słabym świetle. Niemniej jednak nie jest to duża wada, dlatego też można przymknąć na nią oko.

Oferta zakładów bukmachera Betfan

Nie da się ukryć, że oferta tego bukmachera jest nad wyraz ciekawa. Większość spółek prezentuje nam tylko zakłady sportowe, a niektórzy dodają do tego jeszcze politykę, seriale telewizyjne i wydarzenia z zakresu popkultury. Betfan poszedł o krok dalej. Typerzy mogą tu obstawić takie ciekawostki. jak:

  • średnia cena paliw w danym dniu tygodnia
  • pogoda w danym mieście w konkretnym dniu tygodnia
  • temperatura w danym mieście w konkretnym dniu

Nie są to oczywiście wszystkie rodzaje zakładów dodatkowych. Gdyby przyszło je nam wymieniać, lista byłaby dłuższa niż ten artykuł, więc dużo lepiej będzie wejść na stronę bukmachera i przekonać się na własne oczy, jakie cuda znajdują się w ofercie. 

Dzięki takiej taktyce z usług bukmachera mogą cieszyć się nie tylko osoby pasjonujące się sportem, ale także i ci, którzy nie mają z nim nic wspólnego. 

Oprócz zakładów sportowych i życiowych (chyba takie określenie najlepiej pasuje do tego, co nam zaoferowano), BetFan proponuje nam także mnóstwo e-sportowych wrażeń. Obstawiać możemy nie tylko najbardziej popularne gry komputerowe jak np. Counter-Strike: Global Offensive, DOTA, League of Legends, Hearthstone i Overwatch, ale także mnóstwo innych. Oferta e-sportowa BetFan stale się powiększa, a producenci gier wciąż pracują nad nowymi tytułami, w których rywalizować będą ze sobą gracze z całego świata. 

Jedynym minusem oferty Betfan jest całkowity brak sportów wirtualnych, choć nie ukrywajmy, mało kto korzysta z tego typu rozrywki, większość graczy obstawia sporty, w których można cokolwiek przewidzieć, a nie tylko liczyć na szczęście.

polski bukmacher sts bez depozytu 2020
Bukmacher STS kod promocyjny „BETONLINE” na bonus 29 PLN bez depozytu

Mobilna aplikacja Betfan online

Głupio to mówić, ale bukmacher Betfan nie zaoferował nam jeszcze aplikacji mobilnej. Biorąc pod uwagę to, że coraz więcej typerów deklaruje, że obstawia tylko z telefonu, jest to bardzo słaby ruch tej spółki. W obecnych czasach aplikacja mobilna powinna być wydawana na równi ze zwykłą wersją serwisu. Prawdopodobnie jest to jeden z powodów, dla których Betfan nie zrobił jeszcze ogromnej kariery na naszym rynku. 

Co prawda mamy możliwość obstawiania w mobilnej wersji strony, ale niestety nie posiada ona wielu interesujących funkcjonalności, które znacznie uprościłyby obstawianie i późniejsze sprawdzanie kuponów. 

Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że już niedługo Betfan naprawi swój błąd i wyda dedykowaną aplikację, która będzie w pełni funkcjonalna. 

Betfan to dobre kursy, ciekawa oferta na rozrywkę i politykę ale najlepsze to RADAR365, czyli codziennie nowe promocje.

Marcin

opinia z forum betonline

Promocje bukmacherskie bukmachera Betfan

Betfan oferuje nam kilka naprawdę ciekawych promocji, a szczególną uwagę należy zwrócić na ofertę dla nowych graczy. Zdobyć możemy wiele, ale zasady są na tyle skomplikowane, że warto wszystko przeanalizować na spokojnie, by przez głupotę nie stracić całego bonusu.

Promocja powitalna w Betfan

Promocja powitalna w Betfan nazywa się „Pakiet Pudziana” i może z niej skorzystać każdy, kto zarejestruje się w serwisie. Bonus ten obejmuje trzy pierwsze depozyty, a otrzymać możemy odpowiednio:

  • 10% od pierwszej wpłaty (nie więcej niż 150 złotych) – trzeba wpłacić 1500 złotych, by dostać maksymalną kwotę.
  • 8% od drugiej wpłaty (nie więcej niż 100 złotych) – trzeba wpłacić 1250 złotych, by dostać maksymalną kwotę.
  • 5% od trzeciej wpłaty (nie więcej niż 50 złotych) – trzeba wpłacić 1000 złotych, by dostać maksymalną kwotę.

Zatrzymajmy się na pierwszym depozycie. Musimy go obrócić jednokrotnie na co najmniej dwóch kuponach o minimalnym kursie 2.00. Mamy na to 30 dni. Jeśli nie uda nam się spełnić tego wymagania – to koniec. Nie możemy już wtedy skorzystać z dalszych części promocji. 

Po wykonaniu wymaganego obrotu musimy zająć się jeszcze kasą otrzymaną od bukmachera. Tę małą kwotę (w przypadku pierwszej wpłaty – 150 złotych) należy obrócić pięciokrotnie na kuponach zawierających przynajmniej trzy zdarzenia o minimalnym kursie 1.20. Łączny kurs na kuponie powinien wynosić przynajmniej 2.00.

Takie same zasady obowiązują przy każdej wpłacie. Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymujemy w teorii 3000 złotych. W praktyce natomiast zdobędziemy tyle, ile wygramy, a górnym limitem kwoty otrzymanej od bukmachera jest 100 tysięcy złotych, więc gra jest zdecydowanie warta świeczki. 

Zakład bez ryzyka 100 PLN z kodem „BETONLINE”

Kolejny bonusem na jaki możemy liczyć w Betfan to zakład bez ryzyka lub jak kto woli bezpieczny zakład, jest to oczywiście to samo. Czy więc jest zakład bez ryzyka? W skrócie jest to promocja, w której gracz obstawiając pierwszy kupon ma zagwarantowany zwrot stawki do 100 PLN jeśli kupon okaże się przegrany.

Promocja dostępna jest tylko dla graczy, którzy wpiszą specjalny kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.betfan.pl.

Pozostałe promocje przeznaczone są dla stałych graczy bukmachera. Jedna z nich pozwala na zwiększenie wygranych na kuponie o 14% (czyli tyle, by zniwelować wpływ podatku na kupon). W celu skorzystania z tej promocji musimy obstawić kupon z dwoma spotkaniami o łącznym kursie 2.00. Obstawiając 4 spotkania (kurs 4.00), wygrana zwiększa się aż o 20%. Drugą z ciekawych promocji jest Radar 365, czyli mały bonus każdego dnia. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, ale nie należy liczyć na to, że uda nam się wiele wygrać.

  • Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka
  • Kod promocyjny „BETONLINE
  • Gra bez podatku
  • Promocje w RADAR365

Bonus 3100 PLN
Obstawianie bez podatku

Kod promocyjny „BETONLINE”


0 / 5. Ocen: 0

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce