sobota, 3 czerwca, 2023
spot_img

Betgames STS

Aplikacja Betgames STS – jak obstawiać poker na telefonie?

Betgames, popularna usługa firmy bukmacherskiej STS powiązana z typowaniem gier karcianych, możliwa jest do uruchomienia nie tylko za pośrednictwem komputerów stacjonarnych. Niemal od początku swojego istnienia Betgames funkcjonuje również jako część aplikacji mobilnej najpopularniejszego polskiego operatora. W tym krótkim wpisie opiszemy wszystko to, co trzeba wiedzieć na temat jej obecności w obrębie tejże aplikacji. Wskażemy też alternatywny sposób na uruchomienie usługi na urządzeniach mobilnych, niewymagający posiadania takowej.

aplikacja mobilna betgames sts
Aplikacja Betgames STS – jak obstawiać poker online na telefonie?

Uwaga: wszystkie zaprezentowane poniżej informacje tyczą się dowolnego urządzenia mobilnego. Aplikacja Betgames STS działa bowiem zarówno w obrębie telefonów, jak i tabletów i innych tego typu urządzeń.

Zalety obstawiania Betgames STS w aplikacji mobilnej na telefonie

Istnieje wiele powodów, ze względu na które coraz więcej osób decyduje się na sięganie po usługę Betgames za pośrednictwem urządzeń mobilnych, przede wszystkim przy użyciu dedykowanej im aplikacji. Do tych najbardziej istotnych zaliczyć można:

  • mobilność – dzięki aplikacji mobilnej, Betgames możemy obstawiać z dowolnego miejsca w Polsce. Jak doskonale wiadomo, nie wszędzie da się zabrać swój laptop – telefon z kolei towarzyszy nam w każdej możliwej sytuacji. Skoro mamy go pod ręką, mamy pod ręką również Betgames. Docenimy też to, że dzięki aplikacji będziemy mogli typować tuż przed snem – na tę opcję decyduje się całe mnóstwo typujących;
  • możliwość szybkiego logowania się – z aplikacją mobilną nie musimy przechodzić przez proces logowania się w tradycyjnej jego wersji – możemy użyć odcisku palca czy skanu twarzy, by szybko rozpocząć typowanie;
  • dostęp do dodatkowych funkcjonalności, w tym do powiadomień push, które błyskawicznie powiadomią nas na przykład o specjalnych ofertach bonusowych, z których skorzystamy również w obrębie Betgames;

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

  • łatwą dostępność – dzięki typowaniu za pośrednictwem urządzenia mobilnego jesteśmy w stanie szybciej reagować na to, co dzieje się na stole. Z uwagi na przystosowane do intuicyjności przyciski, obstawianie jest tutaj znacznie łatwiejsze. Dlatego też Betgames na telefonie jest doskonałym wyborem dla fanów gier karcianych.

Obstawianie Betgames przez telefon i tablet – krok po kroku

Obstawianie gier karcianych w ramach usługi Betgames za pośrednictwem aplikacji mobilnej firmy STS nie należy do najbardziej skomplikowanych. Poniżej opisujemy cały proces z perspektywy użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta u wspomnianego polskiego bukmachera. Ci, którzy już kiedyś się u niego rejestrowali mogą pominąć krok drugi, przechodząc do kolejnego.

  1. Instalujemy aplikację mobilną – proces ten nie należy do najbardziej skomplikowanych, zwłaszcza w przypadku urządzeń z systemem iOS. Wystarczy wejść na stronę www.STS.pl (kod promocyjny BETONLINE) i pobrać aplikację.
  2. Rejestrujemy się w serwisie bukmacherskim – możemy to zrobić przez aplikację lub komputer. Konto jest współdzielone.
  3. Logujemy się na własne konto – jeśli przypisaliśmy do niego dane biometryczne, będziemy mogli skorzystać ze skanu twarzy lub odcisku palca.
  4. Dokonujemy pierwszej wpłaty – z telefonem zrobimy to w sposób niemal błyskawiczny – zwłaszcza jeśli z naszym kontem powiążemy kartę.
  5. Z ekranu głównego aplikacji wybieramy usługę Betgames, po czym uruchamiamy grę, która nas interesuje.
  6. Oglądamy transmisję – tuż pod nią mamy do dyspozycji opcje bukmacherskie. Wybieramy jedną z nich i zatwierdzamy nasz wybór.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Aplikacja mobilna STS – w jaki sposób ją zainstalować?

Proces instalacji aplikacji mobilnej w przypadku użytkowników urządzeń z systemem iOS jest banalnie prosty – wystarczy, że wejdą oni do App Store i tam ją wyszukają, a następnie w klasyczny sposób dokonają jej instalacji. Tak, jak to robią z każdą inną aplikacją.

Całość nieco się komplikuje w sytuacji, w której korzystamy z urządzeń z systemem Android. Jako że oficjalny sklep platformy (Google Play) zabrania publikowania na nim aplikacji hazardowych, aby zainstalować tę od STS, musimy posłużyć się sposobem. W ustawieniach naszego telefonu pozwólmy na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż Sklep Play – zazwyczaj opcja ta znajduje się w menu ustawień, w zakładce Zabezpieczenia.

superbet polska freebet
Kod promocyjny w Superbet na darmowe bonusy

Następnie pobierzmy aplikację z oficjalnej strony www.STS.pl i otwórzmy ją z poziomu panelu powiadomień (gdy zakończy się jej pobieranie). Powinno to uruchomić standardowy proces instalacyjny, po przejściu przez który będziemy już mogli korzystać z pełni funkcji, jakie daje nam aplikacja mobilna STS. Możemy już zabronić instalowania aplikacji z innych źródeł – zwiększy to nasze bezpieczeństwo w przyszłości. Najlepsi w Polsce bukmacherzy posiadający aplikacje na telefon mogą się uczyć od STSu jak przygotować apkę do obstawiania meczów.

Betgames na urządzeniu mobilnym – czy tylko przez aplikację?

Choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, bukmacher STS oferuje nie tylko przystosowaną do niewielkich i nieco większych urządzeń mobilnych aplikację. Swój serwis pozwala przeglądać również w przeglądarkowej wersji mobilnej, niewymagającej od nas instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania, a zaledwie wejścia na stronę główną przy użyciu przedrostka „m.”. Strona mobilna jest równie funkcjonalna, co aplikacja i pozwala na sięganie po każdy z elementów oferty na usługę dodatkową Betgames.

Jest jednak uboższa o pewne dedykowane aplikacji funkcje, w tym dostęp do powiadomień push (informują o promocjach w obrębie Betgames), szybkie logowanie odciskiem palca lub skanem twarzy czy też możliwość błyskawicznego doładowywania konta za pośrednictwem zaledwie kilku stuknięć w ekran.

5 / 5. Ocen: 5

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce