sobota, 3 czerwca, 2023
spot_img

Betgames STS

6 faktów na temat Betgames, o których trzeba wiedzieć

Betgames ostatnimi czasy stało się jedną z podstawowych i cieszących się bardzo dużym zainteresowaniem usług dodatkowych w obrębie bukmachera STS. Najpopularniejszy polski operator wprowadził je do niej pilotażowo, jednak te w mgnieniu oka się przyjęły, a teraz przyciągają do siebie mnóstwo typerów, dla wielu stając się głównym sposobem na obstawianie. W tym artykule wyjaśnimy wszystkie kwestie, o których trzeba wiedzieć o tejże usłudze, zanim w ogóle spróbuje się swoich sił w niej. Poruszymy przy tym tematy budzące najwięcej kontrowersji i wątpliwości, starając się wyjaśnić je tak kompleksowo, jak tylko się da.

co warto wiedzieć o betgames
Betgames STS – co warto wiedzieć o tej usłudze?

Gry karciane w Betgames – co to za usługa?

Usługa gier karcianych pozwala na typowanie gier karcianych – nie należy mylić jej z kasynem (z którym owe gry są kojarzone najbardziej), gdyż to właśnie typowanie jest jej motywem przewodnim. W przypadku Betgames w jej dostarczeniu biorą udział dwie firmy:

  • Betgames – to on dba o dostarczanie transmisji rozdań w legalne gry karciane. Realizuje je na każdym etapie: od przygotowania profesjonalnego studia, przez zatrudnienie krupierka (a częściej – krupierki), aż po zapewnienie bukmacherowi automatycznego odczytywania wyników za pośrednictwem systemów informatycznych (przed pokazaniem karty krupier skanuje kod, który znajduje się na jej froncie, przeciągając ją przez specjalne urządzenie);
  • Bukmacher – jako że w chwili obecnej z Betgames współpracuje w Polsce wyłącznie STS, to on dba o obsługę bukmacherską dostarczanych przez Betgames STS transmisji – opatruje je opcjami bukmacherskimi i pozwala na ich typowanie.

W grach karcianych obstawianie odbywa się w modelu na żywo, a zatem opcje i kursy bukmacherskie są dynamiczne, bo zależą od sytuacji na stole. Jedno rozdanie trwa zaledwie kilka minut, co gwarantuje szybkie rozwiązywanie kuponów.

Legalny poker online w Betgames STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

6 faktów na temat Betgames

Nawet mając niewielkie pojęcie na temat tego, na czym mniej więcej polega usługa gier karcianych, warto wiedzieć dokładnie, czego się po niej spodziewać. Poniżej przedstawiamy sześć informacji, które mogą okazać się przydatne jeszcze zanim spróbujemy swoich sił w obstawianiu.

1. Betgames jako jeden z niewielu dostawców daje dostęp do polskich stołów

Podczas gdy konkurencyjni dostawcy gier karcianych (Betgames, jak już wspomnieliśmy, jest dostawcą transmisji, STS – podmiotem dostarczającym możliwość jej typowania) dają dostęp tylko do stołów w języku angielskim, w Betgames otrzymujemy dostęp również do tych polskich. Obecnie jest nim wyłącznie stół pokerowy, jednak zważywszy na jego popularność, można śmiało przypuszczać, że stołów tego typu będzie tylko więcej.

Polski stół u bukmachera STS dostępny jest wyłącznie w godzinach 15:00 – 24:00.

2. Usługa Betgames dzieli konto i saldo z tym głównym w STS

Rejestrując się u bukmachera STS (i któregokolwiek innego, który by wprowadziłby usługę gier karcianych od Betgames w przyszłości) uzyskuje się dostęp do usługi Betgames automatycznie, bez potrzeby zakładania osobnego konta specjalnie dla niej. Dzieli ona nie tylko konto, ale i jego saldo, dzięki czemu depozyty na nie mogą być wykorzystywane w obrębie oferty głównej i właśnie dodatkowej.

Betfan kod promocyjny na bonus
W Betfan obstawianie zakładów bez podatku od gier

3. Bukmacher nie ma wpływu na przebieg rozdań

Przebieg rozdań bazuje na pełnej losowości (w przeciwieństwie do tego, z czym mamy do czynienia chociażby w przypadku sportów wirtualnych) – transmisje gier karcianych są przygotowywane na żywo (a nie zawczasu, by później zostać wyemitowane), a za przebieg całej symulacji odpowiedzialny jest krupier rozdający karty wirtualnym graczom i informujący o chwilach, w których można już rozpocząć typowanie (oraz o tym, kiedy powinno się przygotować do zamknięcia przyjmowania zakładów).

4. Z usługi Betgames można korzystać również mobilnie

Usługa gier karcianych od Betgames STS została przystosowana do bycia uruchamianą w obrębie urządzeń mobilnych. U jedynego oferującego ją obecnie bukmachera w Polsce, STS, można korzystać z jej uroków zarówno z poziomu serwisu internetowego w wersji mobilnej (dostępnego z poziomu przeglądarki), jak i z aplikacji na telefony i tablety.

5. Bukmacher zapewnia specjalne bonusy dla użytkowników usługi

W STS można skorzystać ze specjalnego bonusu przeznaczonego wyłącznie dla osób obstawiających Betgames. Zrealizowany jest on w postaci tak zwanego „cashbacku” – bukmacher zwróci nam część kwoty z wszystkich przegranych zakładów zawartych w obrębie jednej doby (tego samego dnia, od 00:00 do 23:59) od złożenia pierwszego z nich, zagranych na kursie minimalnym 1.90. Maksymalna kwota, jaka wróci na nasze konto główne (nie bonusowe) to 20 złotych.

Oprócz specjalnego bonusu, w grach karcianych można skorzystać z wielu innych, w tym również tego głównego – bonusu powitalnego.

6. Betgames u bukmachera STS pozwala nam zagrać w trzy gry karciane

Choć sam dostawca Betgames daje dostęp do 10 gier na żywo, STS – jedyny polski bukmacher, który na chwilę obecną wszedł z nim we współpracę – pozwala na typowanie trzech:

  • pokera, zwanego także królem gier karcianych – tutaj rozdania rządzą się zasadami znanymi z jego najpopularniejszej odmiany, Texas Hold’em,
  • wojny – jednej z najpopularniejszych gier karcianych, granych również w rodzinnym gronie,
  • bakarata – gry, która może być nieznana Polakom, jednak cechuje się prostymi zasadami i dynamiczną rozgrywką.

Niewykluczone, że w przyszłości jego oferta pod tym kątem się poszerzy.

0 / 5. Ocen: 0

Gry karciane online

spot_imgspot_img

Legalny poker w Polsce